2733
2734

سلام اول از همه همه این چیزا واقعیته که میگم اگر شک دارین یا هر چی زیره تاپیکم چیزی ننویسید.

۱۸ سالمه و مجردم و یه کنکوری.

من از ساله گذشته از فروردین ماه پریود های نامظمی داشتم که بقیه میگفتن به خاطر استرسه و... گذشت و گذشت دیدم داره چاق میشم و شکم درمیارم

زیره شکمم درداری بدی میگرفت آبان ماه رفتم دکتر دکتر گفت مشکل معده و روده داری و برام دارو نوشت

من تا بهمن ماه استفاده میکردم و هیچ تغییر نکرد وضعیتم و بدتر میشد دردا و تا حدی که زیره قفسه سینم هم درد میکرد که معدم بود کلی دارو خوردم گفتن معدت عفونت داره مترونیدازول و نمیدونم کلی عرق گیاهی و... 

تو ماهای اخره ساله گذشته پریود هام منظم شده بود که بهم ریخت و رفتم دکتره زنان و ازمایش دادم و سنو داخل ازمایشم پروژسترون بالا بود و داخل سنو هم رفتم دکتر گفت یه کیست بشدت بزرگ داری که جلوی دیدو گرفته و نمیشه تخمدان ها یا رحم رو دید. خلاصه دکتر برام سنو شکم و لگن نوشت و انجام دادم گفتن کیستم کل محوطه شکم‌ رو گرفته ولی مشخص نشد ماله رحمه یا تخمدان.و تخمدان راستمو دکتر نشد ببینه و گفتن کیستم به اندازه ۲۰.۱۸.۱۰ سانتی متر هست. به حجم ۲کیلو و ۸۰۰ خیلی اوضاع بدی بود. دو هفته بعد سی تی اسکن دادم اندازش ۶ سانت بیشتر شد

رفتم مشهد برای جراحی و شکر لاپاراسکوپی شدم چون کیست به سورت مایع بود و حسم جامد داخلش نبود ساکشن کردن ولی یه تخمدانم رو از دست دادم.

فقط میخوام بگن اگر دختری دارین یا خودتون درگیر این چیزا هستین هرگز هر قرصی و دارو یا دمنوشی رو بدون نسخه نخورید

من سرچ میکردم اینجا رازیانه استفاده کردم قرص کافئین میخوردم واسه اینکه درس بخونم. و یا ویتاگنوس برای اینکه پریود بشم‌ , ضربه بدی خوردم حسه بدیه تو این سن احتمال باروریت نصف بشه. شاید اصن نتونم ازدواج کنم حتی. ولی مادرای عزیز تو این مورد کم‌کاری نکنید برای دختراتون.

خواستم این تجربه تلخ رو به اشتراک بزارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم تخمدانهام روزقبل عيد در اوردم. ودر ٣٩ سالگي يائسه شدم! البته شما يه تخمدان داري و به راحتي ميتوني باردار بشي مشكلي نيست. و اينكه قبل تجويز هر دارويي دكتر اول بايد يه ازمايش و سونو بكنه بعد

[QUOTE=338780612] منم تخمدانهام روزقبل عيد در اوردم. ودر ٣٩ سالگي يائسه شدم! البته شما يه تخمدان داري و به راحتي ...[/QUOTE

چه بد.

درسته ولی دکتر رفتم اولین بار از علائم بهم دارو داد فقط و من رفتم پزشک عمومی خانم هم بودن اصن احتمال ندادن مشکل من یه چیز دیگه باشه.

منم تخمدانهام روزقبل عيد در اوردم. ودر ٣٩ سالگي يائسه شدم! البته شما يه تخمدان داري و به راحتي ...

من چندروز پیش مطب بود دکتر رحم یکیو دراورده بود بعدگفت تخمدان چپت را نگه داشتم ک نمیدونم چی نشه بعد شماچرا دوتاشو دراوردین اگه اذیتت نمیکنه بگو

2706