2752
2739
عنوان

برگ سنا

91 بازدید | 11 پست

دوستان من یک ماه یبوستم چند وقت پیش برای اولین بار برگ سنا خوردم فقط یه بار همون روز و فرداش تقریبا انگار فکر کردم خوب شدم اما باز از پسفرداش دوباره یبوست شدم باید چند بار میخوردم ؟ دوباره بخورم ؟چه غلطی باید بکنم خسته شدم واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین خوبه.   ولی معده تنبل میشه.  عادت میکنه.  اونوقت دیگه فقط با اون. کار میکنه.    و ضرر داره مدام بخوری

سعی کن تغذیه درست. کنی.  الو بخور.  انجیر.   خاک شیر ناشتا بجوشون بخور.   روغن زیتون رو غذا.   تا کم کم خوب بشه

ورزش کن.    حرص و جوش هم نخور

اول تایبس شدی بخور

کم کم فاصله هازیادمیشه

ولی تانشدی نخور

سعی کن پیاده روی کنی

ریزه خواری علت اصلی یبس شدنه

۲وعده غذای سبک بخورفقط

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

برگ سنا فقط همون موقع اسهالت میکنه و تمام 

اگر هم زیاد بخوری روده هات تنبل میشه و دیگه هیچ وقت خوب نمیشی 

برای یبوست باید سبک زندگیتو عوض کنی 

اولا باید نون سفید رو کلا حذف کنی و به جاش نون سبوس دار مثل سنگک استفاده کنی 

غذای مونده نباید بخوری 

بین غذاهای برنجی و نونی باید تعادل برقرار کنی 

سبزی خوردن و میوه حتما بخوری 

آب زیاد بخوری 

حتما حتما تحرک و فعالیتت رو بیشتر کن 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740

داروهای شیمیایی و گیاهی مثل همین برگ سنا به مرور پرزهای روده رو از بین میبره و باعث تنبلی میشه به درد درمان کوتاه مدت میخوره 

بلند مدت باید رژیم غذاییت اصلاح کنی آب زیاد بخوری سبزیجات و فیبر زیاد استفاده کن روغن زیتون و سبوس 

پیاده روی و ورزش کن چیپس و پفک و مواد قندی مصنوعی و نوشابه و فست فود و غذاهای چرب کم کن

قرص ملین گیاهی چی اونم به روده اسیب میزنه

نمیدونم نشنیدم 

شب قبل از خواب دو قاشق روغن زیتون بخور و همین جور که تو جات خوابیدی اطراف نافت با یه کوچولو روغن زیتون در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده