2752
2734

زنگ زده بودم نمایندگی برای لباسشوییم یک تعمیرکار دم عید برام فرستادن مثلا قراربود موتورولا با تعویض سیم پیچ درست کنه اون موقع موتور مثل ساعت کار می‌کرد موتور اصل خارجی بود ویکبارهم سیم پیچ شده بود قبلا حالا حدود دوماه نشده یکهو کلا موتور از کار افتاده زنگ زدم خود نمایندگی اینبار ناشناس پرسیدم یکی موتورش اینجوری باشه هزینه تعویض سیم پیچ چقدره فهمیدم خیلی گرونتر اون همکارش گرفته ایشون که جواب داد سرپرست بود اون دفعه قراربود خودش بیاد نیومد یکی دیگه فرستاد دفعه پیش که موتورم سیم پیچ شد ۵سال بود داشت کار می‌کرد فقط،روی خشک کن مدتی بود وایمیسته ابو کاکل تخلیه می‌کرد اما لباسا رو کامل خشک نمی‌کرد حالا کلا ازکار افتاده خیلی دلم شکسته خودم آدم خیلی صاف و صادقیم ولی احمق نیستم همون موقع هم شک کردم ولی بازم خواستم اعتماد کنم چون اسمش خیرسرشون نمایندگی بود گفتم دیگه نمایندگی که کلاهبرداری نمیکنه من که حلال نمی‌کنم چند میلیون ازم گرفتن 

خیلی از تعمیر کارا همینن متاسفانه

ما یخچال مونو ک خریده بودیم زنگ زدیم از نمایندگیش اومدن وصل کردن،بعد طرف ازمون پول بیشتر گرفت و ماهم ک نمیدونستیم

دوباره از نمایندگی زنگ زدن واسه بررسی ک طرف اومد نیومد چقدر گرفت،بعد دیدن اضافه گرفت مابقی رو پس دادن

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خدا ازشون نگذره چند ماه پیش رفتم دیسک و صفحه از نمایندگی خود ماشینم گرفتم هفته پیش سوخت و فهمیدم دسته دوم بوده ک ورداشتن درستش کردن الاهی خیر نبینند ۸۵میلیون گذاشتن تو کاسم حروم خورها

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
متاسفم ،خیلی زیاد شده

اون تعمیرکار حتی نمیدونم چکار کرده با موتور حداقل قبلش کار می‌کرد کامل فقط خشک نمی‌کرد حداقل چندسال باید کار کنه نزدیک ۴میلیون ازم گرفت نه فاکتوری نه هیچی حتی پرسیدم فاکتور نمیخ‌اد گفت نیازی نیست ما فاکتور نمیدیم 

خدا ازشون نگذره چند ماه پیش رفتم دیسک و صفحه از نمایندگی خود ماشینم گرفتم هفته پیش سوخت و فهمیدم دست ...

متاسفانه نمیفهمن ده برابرشو ازدست میدن یا خرج دوا ودکتر باید بدن یا با تصادف و خسارتای دیگه اون پول از دستشون میره 

اون تعمیرکار حتی نمیدونم چکار کرده با موتور حداقل قبلش کار می‌کرد کامل فقط خشک نمی‌کرد حداقل چندسال ...

جات باشم از حلقومش در میارم 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
متاسفانه نمیفهمن ده برابرشو ازدست میدن یا خرج دوا ودکتر باید بدن یا با تصادف و خسارتای دیگه اون پول ...

الاهی ک ب بدترین شکل ممکن خرج بشه براشون 

خب بعد از سیم پیچی درست شد؟ ماشین منم رو خشک کن گیر میکنه.بعد از یه ربع راه میوفته

تا از کار نیفتاده کاریش نکن حتی اگر موتورم بسوزه با سیم پیچ میشه مثل روز اول اگر توش تقلب نکنن و کامل سیم پیچ نس کنن

2706