2733
2734

خانوما من خیلی وقته عدس نخریدم😍

لطفا اول بگید قیمت هرکیلو عدس چنده و برای ۵۰نفر بخوام عدسی درست کنم چند کیلو عدس باید بخرم

اگر حوصله داشتید و دلتون خواست یه دستور پخت عدسی صبحونه سرایی هم برام بذارید😍🥰قربون دستتون ممنون ازتون

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
آخرین بار خریدم کیلویی ۱۰۰ تومن

ممنونم زیبا🥰اخرین بار یعنی کی؟

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاز و خرد کردم تو مخلوط کن که اصلا معلوم نشه خوب تفتش دادم یک قاشق آرد یک قاشق رب گوجه تفت دادم عدس ریختم بعد آب ریختم سیب زمینی هم انداختم درسته بعد که پخت شیب زمینی با یک عدس پوره کردم قاطی مواد کردم تا مشت بشه این برای یک کیلو عدس بود

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 
2731

عدس پاک کن بشور توش دوتا سیب زمینی متوسط رنده کن.آب بریز تا بپزه و لعاب بندازه.پیاز نگینی خورد کن سرخ کن بریر توی عدس.روغن و نمک و کمی فلفل و زردچوبه و دارچین با گلپر بریز توش

اگ خواستی کمی آبلیمو بزن 

یک استکان عدس تقریبا میشه برای دو نفر 

قربونت برم دست گلت دردنکنه از دستور خوبتم ممنونم🥰

2740
عدس پاک کن بشور توش دوتا سیب زمینی متوسط رنده کن.آب بریز تا بپزه و لعاب بندازه.پیاز نگینی خورد کن سر ...

پیاز داغ هم باید توش بریزم هم روش؟