2733
2734

خسته شدم از بس گروههای مالی، رمز ارز، صیغه، کاریابی درمنزل، وام خونگی و....معلوم نیست چجوری منو پیدامیکنن و عضو گروههای تلگرامیشون میکنم هرچی هم لفت میدم و گروه حذف میکنم دوباره فردا میبینم عضو شدم  اگه کسی می‌دونه چطور ایناراباید مسدود کرد یا بلاک کرد لطفاً بگه و راهنمایی کنه،ممنون میشم

شماره ام شماره دفتر کارمه و نمیتونم عوضش کنم

سراسر زندگی من معجزه بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تنظیمات،حریم خصوصی،گزینه اخر لیست رو به حالت هیچکس تغییر بده

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

قسمت دعوت ها باید برید فکر کنم .. چون پروکس.یم وسل نشد بازش نکرد

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
قسمت دعوت ها باید برید فکر کنم .. چون پروکس.یم وسل نشد بازش نکرد

وصل*

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

منم تنظیماتشو یجوری تغییر دادم که هیچکسی نتونه به هیچ گروهی اضافه م کنه 

واقعا رو اعصابه این گروههای اضافه که خودبخود عضو میشی 

راستی قسمت نشست های فعال رو هم چک کن که یه وقت ربات به گوشیت وصل نشده باشه . برو توی تنظیمات قسمت دستگاه ها یا devices ، فقط گوشی خودت باید متصل باشه.