2752
2734
عنوان

شوهرم روانیم کرد

347 بازدید | 32 پست

چند وقته متوجه شدم که شوهرم خودارضایی میکنه بارها سرچ های پاک شده گوشیشو دیدم و از موضوع باخبر شدم بهش گفتم گفت من اینکارو نمیکنم بحثو ادامه ندادم ولی سعی کردم از خونه بیرون نرم تنهاش نذارم تا از سرش بپره ولی نشد وقتی ک خواب بودم فهمیدم انجام داده فرداش حالم به شدت بد شد اومد پرسید چیشده نخواستم به روش بیارم ولی هی پرسید و بهم تهمت میزد بهش گفتم که داری ادامه میدی به کارات سرچای گوگلو بهش نشون دادم که خندید ساعت ها رفتم تو اتاق و غذا نخوردم ولی خب بازم گردن نگرفت

بیخیالش شدم چون نمیتونستم جلوشو بگیرم ولی امروز یه کاری کرد که تنفرم بهش چند برابر شد مامانم اینا امروز اومدن خونمون من رفتم حموم بعد شوهرم رفت و بهش گفتم میرم دستشویی تا تو برگردی که گفت گوشیمو بیار پیشم یعنی به معنای واقعی شکستم یه بغضی گلومو گرفته نمیتونم سمتش برم بنظرتون چیکار کنم با مامانم اینا برم؟ حالم خیلی بده😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

درست نمیشه دیگ میخوای واسه این زندگیتو خراب کنی 

اره خیلی بده خدایی ولی بیخال شد تو تلاشتو کردی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

هی بهش نگو قبحش میریزه 

تا خودش نخواد هم نمیتونه ترک کنه چون دقیقا مثل آدم معتاد میمونه 

فقط میتونی از مشاور کمک بگیری

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

خیلی از آقایون نگاه میکنن و بنظرم ربطی به خودارضایی نداره و معتاد نگاه کردن شده و باید روان درمانی بشه و قابل درمانه.مگه اینکه خودتون دیده باشید خودارضایی ایشونو که بازم نیاز به روان درمانی داره و باید با متخصص صحبت کنید در مورد درمان ایشون

شاید معتاده به گوشی اهنگ گوش میده من بدون سروصدا نمیتونم حموم گنم اهنگ میزارم بعد میرم حموم

همسایه بالاییمون هروقت میرن حموم اهنگ میزارن و صداشو بلند میکنن و واضح تو خونه ما میاد. متنفرم ازین کارشون 

2706