2752
2734
عنوان

آب مشهد چرا چند روز قطع میکنن

249 بازدید | 30 پست

دیروز و امروز آب مشهد قطع کردن 

باز جدول قطعی آخه بارون ریاد اومد امسال که کمبود نداریم خداروشکر 

کسی میدونه‌دلیلش چیه 

شما کجای مشهدین آبتون قطعه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چون برف نبارید زیاد تو زمستون.     بارندگی بهار زیاد موثر نیست

امسال مشهد برف زیاد اومد مسبت به پارسال من کلی عکس وفیلم دارم از برف زمستون 

تازه سایت هواشناسیم‌چک‌کنی برف امسال بیشتر از پترسال بود 

بارندگی هم جمع اوری میشه اگه بخوان

وای ترسیدم فکر کردم باز قراره قطع سراسری بشه

نه واسه ما قطع نشده 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بخاطرسیل احیرگفتن بعضی لوله هاخراب شده وآب بعضی مناطق قطع شده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
میگم مشهدیا چرا ابتون اینقدر شوره  فقط اب حرم شیرین بود عجیب بود برام

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آب ماشیرینه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706