2752
2734
عنوان

جریان ازین قراره ک🫢😅

308 بازدید | 8 پست

قرارشد شوهرم ظهر از سرکار برگشت از پاستاهای ب قول خودش معروفش درست کنه 😂همه چی خوب بود تااینکه نوبت سس رسید وقتی آورد ک بخوریم انگار پاستاها تو سس شنا میکردن🤢فقط بگید چطور خودمو سرگرم کنم ک بالا نیارم فقط😂خودش نشسته بقیشو با ولعِ کامل میخوره من اینور فقط اینجوری نگاش میکنم😳نمیخام ذوقشو کور کنم یساعته سرپاست سرآشپزباشی😂ازین حجم سسی ک‌خوردم داره حالم به هم میخوره چی پیشنهاد میدید🤦🏼‍♀️

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

نوشابه بخور بشورد ببره

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکم لیمو بریز خوشمزه میشه بخور😂😑

اصن انقد سس قاطیش بود ب شوهرم نگا میکنم ک داره میخوره حالت تهوع تا گلو میاد و میره پایین🤢😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
نوشابه بخور بشورد ببره

خوردم بی فایده بود🤢

اصن انقد سس قاطیش بود ب شوهرم نگا میکنم ک داره میخوره حالت تهوع تا گلو میاد و میره پایین🤢😂

😂😂😂😂😂واییییی

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2740
قلاب مبنداختی تو سس پاستا شکار میکردی خب🤣

باور کن انگار سس ها چسبیدن بهش جدا نمیشن هیچ جوره 😂🤦🏼‍♀️