2752
2734
عنوان

به نظرتون کار من اشتباه بود🙁

89 بازدید | 9 پست

رفتم دکتر یک ساعت تو صف بودم نفر بعدی من بودم یه پیرزن اومد گفت حالم بده دارم از حال میرم سرم درد میکنه بذار من برم منم دلم سوخت گذاشتم بره بعد مریضی دیگه سروصدا کردم مخصوصا یه خانوم . به من میگفتن تو باید صبر کنی بعد ما بری من گوش نکردم رفتم اما وقتی پیرزن اومد بیرون رفت تو صورت اون خانوم گفت چیه من اجازه گرفتم و دعوا راه انداخت حالا همین پیرزن قبل رفتن میگفت دارم از حال میرم

کارتون درست نبوده اگه جاتون رو به اون خانم دادید باید آخر همه هم می رفتید دیگه!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی نوبتتون رو دادید به کس دیگه، خودتون باید مجدد نوبت بگیرید

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.

شما جاتون رو دادید به اون خانوم 

چون اون نفر اخر بوده در واقع بعدش شما نفر اخر محسوب میشدی و باید اخر میرفتی

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        
شما جاتون رو دادید به اون خانوم  چون اون نفر اخر بوده در واقع بعدش شما نفر اخر محسوب میشدی و ب ...

اخر نبود بعد اون خانوم بود که سروصدا کرد . اما اگه یه پیرزن عین چی بگم التماس کنه شما دلت رحم نمیاد