2733
2734
عنوان

ی سوتی افتضاح دادم بیاید!!!

193 بازدید | 22 پست

سلام ی سوتی افتضاح دادم دارم میمیرم از خجالت، س ی موضوعی با همسرم بحث میکردم اشتباهی چت رو به گروه کلاسم توی شاد فرستادم، خودم معلمم ، مدیرمون بعد ی ساعت دیده پاک کرده فک کنم ۱۰ نفری هم از بچه ها و یا احتمالا اولیاشون دیدن عکس چت رو میذارم بگین توروخدا خیلی بد شده نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چ حس بدی منم دقیقا ی بار توگروه خونوادگی همسرم ی استیکر بددستم خورد فرستاده شد تاپاکش کردم رنگم بنفش شد ازاسترس مردم وزنده شدم 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
2740
چت رو میخواستی برای کی بفرستی؟

برای همسرش

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
اخی😅خیلی حس بدیه

خیلی مردم وزنده شدم عرق مرگ کردم خیلی بد اوضاعی بود 🥲

نه عززیزم چیز بدی نگفتی اتفاقا خیلیم قشنگ حرف زدی اشکال نداره ادمیه دیگه گاهی اوقات از فشار زیادی ک روشه نمیدونه چیکارمسکنه بزن بیخیالی

2706