2752
2734
عنوان

تور ۵ روزه کربلا💗💗💗💗

105 بازدید | 15 پست

بچها من دوسه روزپیش بدحور هوس مشهدو کربلاکردم

عصرش رفتم مسجد جشن بود یه مداحی شمارشو گذاشت گفت من تور کربلامیزارم اگ دوس داشتیدبیاید

ولی خانوادم یکم سختگیرن و منفی نگر فک نکنم بزارن برم خودشونم نمیرن کربلا😥  دوردزه همش فکرم درگیر کربلای بخصوص وقتی میبینم یکی هس که تور بزاره

بنظرتون خانوادم حق دارن نزلرن برم؟ونگران باشن

چ کنم انقد ناراحت این موضوع نباشم

۲۵سالمه

میدونم بچه نیستم ولی خب خانوادم دیکتارتورن

آخ نگو منم اینقدر دلم کربلا میخواد ولی شرایط ندارم برم 😭😭😭

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از طریق یه بزرگتر سعی کن راضی شون کنی و بری

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
هیچ کسی اطرافت نیست که باهاش بری؟مثل خاله یا عمه یا دایی یا.....؟؟؟؟

اونااهل کربلارفتن نیستن

زن عموم ولی میره ک شهرش خیلی ازمادوره ی استان دیگه ست نه من میتونم برم اونجا ک باهاش برم نه اون میتونه بیاد اینجا ک باهم بریم

تور برا رفتن خیلی زیاده ولی بهتره که کسی همراهت باشه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اونااهل کربلارفتن نیستن زن عموم ولی میره ک شهرش خیلی ازمادوره ی استان دیگه ست نه من میتونم برم اونج ...

کدام شهری؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706