2752
2734

نظرتون راجب پسری که با دوست جنس مخالف داشتن مخالفه کاملا چیه؟ 

بنظرتون زندگی درست باید همینطوری باشه یا نه؟

چون بنظر من مشکلی نیس اگه طرف جنبشو داشته باشه ولی شاید هم دارم اشتباه میکنم که گفتم بپرسم از بقیه اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین من معتقدم دوستی دختر و پسر به عنوان رفاقت اگه بخواد باشه باید حد و مرز داشته باشه  و وقتی طرف پارتنر داره خواه ناخواه باید اون رفیق ی گام بره عقبتر این یعنی شعور رابطه ولی این معنی نداره که صبح تا شب باهام چت کنن دوتایی برن بیرون بگردن اینا دیگه وقتی پارتنر داری درست نیست کاراییه که باید با پارتنرت انجام بدی و ووقتیه که باید برای اون بذاری ی چیز دیگه هم مسخرست اینه که طرف دختره مثلا با پارتنرش دعوا میکنه میره حالا سه ساعت به اون پسره دوستش زنگ میزنه گریه میکنه وای فلانی اینجوری گفت اونمددلداریش میده اینا بنظر من درست نیست چ بسا که زنگ خطره

یاد یه جمله معروف افتادم که میپرسن "نظر مثبتت چیه؟؟" 🤣🤣

😂😂😂

من ک هیچ نظر مثبتی راجب این موضوع ندارم 

کلا جدا ازینکه پارتنرم ناراضی باشه 

اصا لزومی نمیبینم ک رفیق پسر داشته باشم 

بقولی پسرای اینجا بی جنبه تشریف دارن😝

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 

خیر من با همچین مردی زندگی نمیکنم. اولا این که وقتی تو این مسئله سختگیره یعنی کلا تو همه جوانب سختگیره دوما که جامعه امروز تغییر کرده و ایشون مقاومت داره سوما که مرد و زنی که خودشو محدود میکنه و تو معذوریت میذاره تو تعامل مشکل کلی داره و نگاه جنسی داره به روابط بین انسانی

من با این قضیه دوست اجتماعی کاملا مخالفم 

تو وقتی دوست اجتماعی جنس مخالف داری اون انرژی که میتونی صرف پارتنر یا همسرت کنی رو داری برای اون دوست میزاری 

درددل ، شوخی ، صحبت که میتونه با همسر یا پارتنرت شکل بگیره و خیلی به هم نزدیک تر تون کنه جای دیگه انجام میشه و توی رابطه ات احساس نیاز نمیکنی که انجامش بدی 

و ته ذهنم یه بدبینی ای به این موضوع هست که میگه اون پسر یا دختری که قبول میکنه دوست اجتماعی باشه قطعا یه میلی به طرف مقابل داره 😅

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
خیر من با همچین مردی زندگی نمیکنم. اولا این که وقتی تو این مسئله سختگیره یعنی کلا تو همه جوانب سختگی ...

به نظرم یکی از اصلی ترین بخش های روابط انسانی اینه که به پارتنرت متعهد باشی و کاری که باعث آزارش میشه رو انجام ندی 

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
به نظرم یکی از اصلی ترین بخش های روابط انسانی اینه که به پارتنرت متعهد باشی و کاری که باعث آزارش میش ...

باه درسته. برای من همین پارتنری انتخاب نمیکنم از روابط انسانی من ازار ببینه. من قبل ازدواج دوست اجتماعی جنس مخالف داشتم و هنوزم که متاهلم باهاشون رابطه دارم. رابطم هم پنهان از همسرم نیست و نخواهد بود 

ببین من معتقدم دوستی دختر و پسر به عنوان رفاقت اگه بخواد باشه باید حد و مرز داشته باشه  و وقتی ...

باهات موافقم 

ولی منظور من از این تاپیک این بود که تعصبی بودن تو هر چیزی به نظرم خوب نیست که میخواستم نظر بقیه رو ببینم

ماشالا همه ریختن سرم و گفتن روشن فکری تو این چیزا میبینی و تو این کشور همه اینطورین و این داستانا درحالیکه بنده اصلا ایران زندگی نمیکنم و اینکه خب طبیعتا کسیکه روشن فکره میتونه نظر بهتری داشته باشه و اتفاقا ممکنه کسی روشن فکر باشه و مخالف این موضوع باشه!

فک کنم بقیه کلا یا درست نمیخونن مطالبو یا دوس دارن نظرات بی ربط بدن و... ظاهرا اشتباه کردم همچین تاپیکی زدم اینجا

ولی حالا برگردیم به تاپیک من با پسری ک تعصبی شدیده و میگه اصلا نباید با هیچ پسری ارتباط داشته باشی مخالفم و حتی با همینم ک شما گفتید که دائم با طرف چت کنی یا هفته به هفته هم مخالفم 

به نظرم وقتی ادم تو رابطس باید اون حدشو رعایت کنه ولی نباید هم کلا دور خودش یه خط قرمز بکشه!

2706