2752
2734
عنوان

من ازدواجمو می‌سپارم بخدا

138 بازدید | 17 پست

تو این دوره که همه با دوستی و عاشقی ازدواج میکنن اونایی که خانواده سنتی دارن باید منتظر باشن ک شاید یکی از خاستکار های سنتی اون ایده آل اشون باشه و شاید اون خاستگار ایده آل اصلا از دختر خانم خوشش نیاد الان خیلیا میگن چ سنی داری ک نگران ازدواجی اما خب هرکی یه تفکری داره تو خانواده ای و اکثرا زیر ۲۰ ازدواج کردن من کسی ام که دوست داشتم ۲۰ تا ۲۵ ازدواج کنم و واقعا دلم میخاد یکی از این روز ها بشه من دیگه سپردم به خودش خدا به اون بزرگی شاید تو این ۳۶۵ روز یه لحظه نگاهش بهم بیافته اگه میشه شماهم با دل پاکتون برام دعا کنید🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم شانس ازدواجت با منتظر موندن و سنتی و اینا خیلی پایین میاد هم از لحاظ زمانی هم از لحاظ کیفی

چون پسر خیلی خوبا رو همکارا و فامیل و همسایه و دخترا و عشقای خودشون زود رو هوا زدن 

الانم بندرت کمتر کسی خواستگاری سنتی میره حتی پسرای مذهبی هم خودشون از قبل تو چهارچوب با کسی آشنا میش

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
عزیزم شانس ازدواجت با منتظر موندن و سنتی و اینا خیلی پایین میاد هم از لحاظ زمانی هم از لحاظ کیفی چو ...

اخه میدونید چیه اصلا تنها بیرون نمیرم مامانم کلا اونطوری نیس ک بخواد اینجاها منو با خودش ببره اکثر خاستگارا هم بیرون دیده بودنم یا آشنا همسایه هامون بودن دو موردم که خودم باهاشون آشنایی چند روزه داشتم برا ازدواج ک خودشون از من خوششون اومده بود اصلا نشد تو مرحله اول با مخالفت خانواده هاشون پا پس کشیدن

اخه میدونید چیه اصلا تنها بیرون نمیرم مامانم کلا اونطوری نیس ک بخواد اینجاها منو با خودش ببره اکثر خ ...

یعنی چی که تنها بیرون نمیری مگه دبیرستانی هستی؟

۲۳ سالته پاشو قشنگ برو بیرون با دوستت هفته ای یکبار خوش باش

تفریح کن اینجوری فرصت آشناشدن با جامعه و ادما رو بهتر داری

احترام به پدرومادر واجبه ولی تاجایی که به حقوق انسانی خودت بی احترامی نشه

خب وقتی همش تو خونه ای کسی نمیفهمه همچین دختر خوبی وجود داره  یا اگه تهش با مامانت فقط یه جا میری معلومه پسری جرات نمیکنه اون لحظه برا اشنایی بیاد پیشت بخاطر مامانت

اینم که خواهر مادر یکی دختر رو بپسندن معلومه خیلی وقتا ممکنه پسر نپسنده تو جلسه حضوری

تنها کسی که میتونه به خودت کمک کنه خودتی

راستی شاغل شدن هم میتونه خیلی به دیده شدن بهترت کمک کنه

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
یعنی چی که تنها بیرون نمیری مگه دبیرستانی هستی؟ ۲۳ سالته پاشو قشنگ برو بیرون با دوستت هفته ای یکبار ...

فکر میکنی من دوست ندارم ک شاغل شم یا با دوستام برم بیرون من حتی لیسانس و هم بصورت غیرحضوری خوندم در این حد خانواده سختگیر دارم🥲🥺

2706