2752
2734
عنوان

تو ماشین شوهرم دعا پیدا کردم

290 بازدید | 46 پست

اسم منو شوهرمو نوشته بود بعد نوشته سیاه شود...

میدونم کی این کارو کرده دادم لب اب بردش

خداهم میدونه. کی کرده

منم میتونم برم دعا بگیرم بدبختش کنم

هم ادمشو دارم هم وقتشو...‌ ولی نمیکنم

چونکه من خدای دارم بزرگتر از جادوی سیاه

خدا لعنتتش کنه همین

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

@نون_بربریییی    

بخدا مطمنم کی این کارو کرده من تا مطمن نباشم تهمت نمیزنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نون_بربریییی     بخدا مطمنم کی این کارو کرده من تا مطمن نباشم تهمت نمیزنم

الهی بمیرم 🥲💔

عزیزم 😭😭😭

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
الهی بمیرم 🥲💔 عزیزم 😭😭😭

خدا نکنه

بخدا کار خاهرشوهرمه مطمنم

خدا نکنه بخدا کار خاهرشوهرمه مطمنم

عزیزم

توروخدا اروم باش😭 می‌دونم سختته ولی تو خدارو داری ابجیییی به این راحتی نیس که

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
کاملا میدونی کی بوده؟ اگه میدونی کی بوده حتما تو جمع آبروشو ببر 

بقران مطمنم من یه ادمیم بشدتت رو ابرو مردم حساسم و بشدتت مذهبیم من الکی حرف نمیزنم تو یه جمع تو فامیل هرکسسس زنش قهر میکنه میاد پیش من 

من اشتی میدمشون خدا اینو خاسته تمام کسایی که منو

میشناسن میدونن حرفم سنده

عزیزم توروخدا اروم باش😭 می‌دونم سختته ولی تو خدارو داری ابجیییی به این راحتی نیس که

نونو اخه چن بار ببخشم دیگه خستم کرده چرا ولم نمبکنه نونو تو شاید منو خب نشانسی بخدا ازارم به یه مورچه نمیرسه

خداروشکر پیداش کردی  مراقب باش انشالله خدا لعنت کنه کسی که برا کسی دعا میگیره

باور کن چنننن بارررر دیدم ها

نونو اخه چن بار ببخشم دیگه خستم کرده چرا ولم نمبکنه نونو تو شاید منو خب نشانسی بخدا ازارم به یه مورچ ...

نبخش آبجی

ولی بسپار به خدا

قربون قلب پاکت بشم من

کاش بودی الان بغلت میکردم باهم حرف می‌زدیم 😭💔

2706