2733
2734
عنوان

میخام معلممو اذیت کنم

279 بازدید | 47 پست

چقد از این زنیکه متنفرممممم

ی امسال معلمم بود همشش باهاش دعوا داشتم

😐بگذریم اصلا نمیخام تعریف کنم

بقیه معلمام هم خوب نبودن ولی در حد این. اشغال نبود که بخاد بیاد میدون جنگگ راه بندازه

😔😂برنامه ام اینه که ساعت ۴ شب زنگ بزنم بیدارش کنم

با شماره دوستم زنگ بزنم بگم چاه فاضلاب کش؟

زیر پستای خا‌کبر سری شمارشو بنویسم

شمارشو توی همه برنامه ها بزنم که کد براش بره

شایدم توی توییتر ی کاری کردم😂

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واییییی دهنتتتت😂😂😂😂😂😂😂

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️

یعنی چی کسایی که میان میگن شخصیت و اینا نیان ممنون میشم

کارت می تونه باعث بشه زندان بری

چون میخوای آبروشو ببری

می تونه راحت پیگیری کنه

پس بیخیال عزیزم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ممکنه شکایت کنه بدتر برات دردسر بشه بعضی معلما دست ب شکایتشون خوبه از فیلم افعی هم شکایت کردن😂

فیلم افعی چرا

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

شما مختاری ولی برای خودت دردسر میشه در حد زندانی شدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706