2733
2734
عنوان

چجوری بپیچونم

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 71 پست
اگه ندونم هم باید تگم میکردی💔

پیام ملکه رو دیدی🤣🤣مگه دو شب به بعد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
پیام ملکه رو دیدی🤣🤣مگه دو شب به بعد

😂😂😂🤦🏻‍♀️الان دیدم

خودتت هم وقتی باهاش همدرد شدی ببینم اونوقت باز میخندی😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂🤦🏻‍♀️الان دیدم خودتت هم وقتی باهاش همدرد شدی ببینم اونوقت باز میخندی😂

لاشیا منو مسخره میکنین میرم مث کوزت کارکنم غذا بپزم میام میبینم پشتم توطعه کردین...خب بچه ها نمیخوابن دیگ چیکا کنم....تو چند سالته متاهلی اهل کجایی ....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
لاشیا منو مسخره میکنین میرم مث کوزت کارکنم غذا بپزم میام میبینم پشتم توطعه کردین...خب بچه ها نمیخواب ...

😂😂🏃🏻‍♀️من تسلیم اول این آنه شروع کرد(البته با اون امینم گفتن گوسفند هم بلا نسبت منحرف میشه😝🤫)

به سال نرسیده هشت ماه هست عروسی کردم😂🤕🧡

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
لاشیا منو مسخره میکنین میرم مث کوزت کارکنم غذا بپزم میام میبینم پشتم توطعه کردین...خب بچه ها نمیخواب ...

16سالمه

😂😂😂🤦🏻‍♀️الان دیدم خودتت هم وقتی باهاش همدرد شدی ببینم اونوقت باز میخندی😂

هه هیچ وقت😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
پدسگا نمیخوابن که......

ای بابا مگه مجبوری خواب باشن برو تو اتاق درو ببند😈😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا....گوگولی....،😍😍

گوگولی نیس منم🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706