2752
2734
عنوان

چجوری بپیچونم

602 بازدید | 71 پست

شماره بابام دستم بود بعد عضو شدم یه ماه دیگه یه سال میشه الان شمارش دستشه یعنی پیام تبریکی واسه اون میره😱چجوری بپیچونم چی بگم بهش مطمئنم میپرسه اخه توی یه خیریه شرکت کردم بعد به اسم خودم به شماره بابام پیام اومد پرسید مطمئنم نینی سایت رو میپرسه چیه بهش چی بگم💔

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

@اوج_آسمان    چیکار کنم😭 حتی اسم کاربریمم یادم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

😂منم پیامک واسه داداشم میره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂منم پیامک واسه داداشم میره

من فقط میخواستم ببینم چطور عضو میشن بعدش کلا رمز و نام کاربری همچیشو یادم رفت🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو مشاور بارداری بود😂

میگم یه سال پیش چجوری اخه من که پنج ماهه باردارم😱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو شماره پیامک رو پیدا کن،بلاکش کن،پیام نیاد

چطور از کجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه پیامک میاد چرا واسه من نمیاد

بعد یه سال میاد انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اون روز به یه بهانه سیم کارت یا گوشیش رو ازش بگیر سریع پیامکو حذف کن

یا

عدد 11 رو با همون شماره بابات بفرست به سرشماره نی نی سایت

پیامک میاد که عضویت شما لغو گردید (البته خودت تعلیق نمیشیاااااااا😬)

البته خودم اسم روش رو امتحان نکردم

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
اون روز به یه بهانه سیم کارت یا گوشیش رو ازش بگیر سریع پیامکو حذف کن یا عدد 11 رو با همون شم ...

اخه یادم نمیاد چه روزی بود که یادمه برج ۳بود هیچیشو یادم نیس😐😑😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706