2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

راستش کات کردن تو پیام راحت تره

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

چرا باید جواب ندی و تموم کنی به خودت و طرف مقابل به خاطر این چهار سال ارتباط احترام بزار و توضیح بده و تمومش کن ! 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹

وقتی داره تموم میشه

توی طلاق عده و مهریه هست .. میتونه خوش تموم بشه با یه هدیه از طرف اقا به خانم و یه زمان بندی برای اطمینان از این قضیه 

ولی وقتی رابطه ی ازاد بوده ...میدونی ..کی اهمیت میده ؟ چون شروعشم یهویی بوده دیگه

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
وقتی داره تموم میشه توی طلاق عده و مهریه هست .. میتونه خوش تموم بشه با یه هدیه از طرف اقا به خانم و ...

طلاق و هدیه و خوش ندیدم تا الان

بر عکس رابطه بدون ازدواج را میشه بدون ناراحتی و دعوا و محترمانه تمام کرد البته اگر طرفت محترم باشه، ولی اگر به قطعیت رسیدی فاصله بگیر و توضیحی خواست بگو برای من تمام شده

طلاق و هدیه و خوش ندیدم تا الان بر عکس رابطه بدون ازدواج را میشه بدون ناراحتی و دعوا و محترمانه تما ...

ولی اصلش همینه ..توی قرآن هم هست که بعد از ایات طلاق خدا میگه و لاتنسوا الفضل بینکم ...بین خودتون بخشش و فضل رو فرامون نکنید ... 

و مهریه رو حقی بر گردن محسنین و متقین میدونه ... 

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

بدون توضیح رفتن پست ترین کاریه که یه آدم میتونه انجام بده به خودت احترام بذار به ۴ سال باهم بودنتون احترام بذار اون آدم حداقل تا یه جایی خوب بوده که تونستی ۴ سال باهاش ادامه بدی پس کمترین کاری که باید بکنی اینه که دلیل رفتنتو بهش بگی

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده