2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به این ک بدشانسی فکر نکن ،به چیزای منفی فکر نکن قدرت جذب کائنات مخصوصا تو افکار منفی خیلی بالاست ،همیشه فکر کن ک چقدر خوش شانسی،برای کوچکترین چیزها شکر گزاری کن،خودت رو دوست داشته باش ،صبح ک از خواب بیدار میشی برو جلو اینه به خودت سلام کن به خودت عشق بورز،دوش نمک بگیر 

سنجیده عمل کن ،تصمیم بگیر،حرف بزن ،شانس خودش میاد ولی منو شوهرم خیلی خوش شانسیم

خیلی مواظب رفتار و گفتارمم به طور کلی گفتم اتفاقی که یهویی واسه آدم میفته چیزایی که دوست داره جور نمیشه یا برعکسش اتفاق میفته منظورم از شانس ایناهستش 

خدایا شکرت 💚. من خوش شانس ترین دختر دنیام 🥰

[QUOTE=338767320]به این ک بدشانسی فکر نکن ،به چیزای منفی فکر نکن قدرت جذب کائنات مخصوصا تو افکار منفی خیلی بالاست ،هم ...[/QUOTE

چجوری خودمو دوست داشته باشم آخه وقتی از خودم اصلا راضی نیستم

خدایا شکرت 💚. من خوش شانس ترین دختر دنیام 🥰
[QUOTE=338767320]به این ک بدشانسی فکر نکن ،به چیزای منفی فکر نکن قدرت جذب کائنات مخصوصا تو افکار منف ...

خوب دیگه همین ک نمیتونی خودت  رو دوست داشته باشی کلی اتفاقای بد برات پیش میاد وقتی از خودت راضی نباشی دیگران هم ازت انرژی بد میگیرن و دوست ندارن،ببین بگرد تو خودت ببین چه چیزای مثبتی داری چه چیزای منفی داری مثلا ببین چشات خوشگله دماغت زشت  برو رو اون نقطه قوته ک چشماته کار کن ک اون تو چشم بیاد زشتی دماغت رو بپوشنه،همیشه یه لبخند خوشگل رو لبت باشه من خودم اول صبح به تک تک اجزای بدنم سلام میکنم گاهی معذرت خواهی میکنم ک مواظبشون نبودم برای سلامت تک تکشون خدارو شکر میکنم

2706