2752
2739
عنوان

با خواهر شور حسود وچشم شور چه کنم

343 بازدید | 6 پست

الکی از روی حرص یا لج نمیگم بهم ثابت شده بارها

بقیه ام حتی فهمیدن 

اطرافیان میگفتن بهم من میگفتم نه تا اینکه ثابت شد بهم

من خیلی خیلی بهش نزدیک شدم از اول ازدواجم 

بعد من تو این هفت سال همیشه از دست مادرشوهرم ناراحت بودم بخاطر بی محلیا و یسری کارها و رفتارا

نگو بخاطر خواهرشوهرم بوده

الان موندم چه کنم باااش صمیمی باشم مادرش باهام خوبه همه چه گل بلبله.ولی دائم چشم میزنه و بلا سرمون میاد.بین منو و شوهرم دائم دعواست.

ازش فاصله میگیرم بلا سرم نمیاد ولی مادرشوهرم فاصله میگیره ازم بیمحلی میکنه و البته بفهمن ما رفتیم تفریح جوری انگار اه میکشن اون تفریح زهرمارمون میشه مگر نگیم کلا

من هر دو صورتش اذیت میشم

چکار کنم بنظرتون

الان فهمیدم اینکه مادرشوهرم یک روزم دخترم نگه نداشت یک کادو براش نخرید موقع زایمانم و تا چنسال بعدش یا خیلی کارای دیگه و اینکه دعوتمون نمیکنه هبچوقت همه رو خواهر شوهرم نمیزاره

اونها رو دربایستی ندارن برای اینکه اذیتت کنند و زندگی زهرت کنند ولی شما هنوز تو رودربایستی گیر کردین! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاصله بگیر و از زندکی و خوش گذرانی هات هم نگو

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2731
اره

من مشاوره می رفتم بهم گفت خیلی از مشکلات تقصیر خودت هست که حد و حدودی برای رابطه اتون مشخص نکردی، وقتی حد و حدود برای دیگران نزاری تبدیل می شی به یه زمین بی حصار که هر کسی ، هر وقت دلش خواست میاد به حدود این زمین تجاوز می کنه و می ره!   می گفت اطرافیان از آدم ضعیف بیزارند و اعصاب خوردی هاشون میاند سرش خالی می کنند و می رن  ولی از آدم قوی می ترسند و اطرافش جمع می شن و باهاش خوب می شن ! 

می گفت باید همیشه محترمانه جواب بدی ، سکوت اشتباهه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
من مشاوره می رفتم بهم گفت خیلی از مشکلات تقصیر خودت هست که حد و حدودی برای رابطه اتون مشخص نکردی، وق ...

دقیقا الان با اینکه جاریم اصلا هیچ وقت باهاشون خوب نبوده الان بارداره و هواشو دارن

ولی سر من هیچی

من تعحب میکنم

مثلا اون میاد انقد از ترسش هی پزیراییش میکنه و مراقبه حرفی بهش نزنه

ولی با من مثلا راحته هم کلی تیکه میندازه هم اصلا براش مهم نیست چی خوروی نخوروی

دقیقا الان با اینکه جاریم اصلا هیچ وقت باهاشون خوب نبوده الان بارداره و هواشو دارن ولی سر من هیچی ...

چن از اول یادش دادی حق داری با هم هر طور دلت می خواد رفتار کنی من فقط سرم می‌اندازم پایین و صدام در نمیاد!

تازه بعد هم کسی نمی گه عروسمون از خوبی و شخصیتش هست که به روی خودش نمیاره ، پشت سرت می گن دنده پهنه هر چی تیکه بارش می کنیم حالیش نمی شه!