2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ببخشید یه سوال در مورد کرم سم مار برگامو داشتم که واسه مادرتون گرفتید میشه جواب بدید❤️

سلام داره استفاده میکنه

هروقت ببینمش ازش سوال میکنم ببینم چجوری بوده

مررسی کلی میتونم منتظر خبرتون باشم پس؟❤️

سلام متاسفانه پاسخ درستی نمیده. میگم مامان اون کرم سم مار خوبه؟ میگه نه سفید نمیکه؟😐

میگم خب اون کاربردش یه چیز دیگست و برای چروک و افتادگی پوست صورته. سفیدکننده که نیست!!! میگه اونشو نمیدونم چرا سفید نمیکنه؟!

من حتی کنارش یه ضدافتاب کره ای گرون قیمت واسش گرفتم که بی رنگه. میگم ضدافتابه چجوریه؟ میگه بد نیست ولی سفید نمیکنه!!!!

😑😑

سلام متاسفانه پاسخ درستی نمیده. میگم مامان اون کرم سم مار خوبه؟ میگه نه سفید نمیکه؟😐 میگم خب اون ک ...

اخی عزیزم😂😂❤️اره مامانا همه راز زیبایی رو توی سفید شدن و کم رنگ شدن لکا میبینن

مرسی که جواب دادید❤️احیانا اگه خودتون دیدیدشون و تغیرات رو متوجه شدید اگه تونستید بهم بگید❤️