2752
2734
عنوان

کسی هست بیش از حد رو هر چیزی فک کنه

84 بازدید | 15 پست

از بسسسس فکر میکنم راجب همه چی آخرش ناخودآگاه فکرای بد میاد سراغم و عذاب وجدان میگیرم بابتشون 

چطور ترک کنم این کارمو😭😭😭😭😭

اره من

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قران مخصوصا قبل از خواب از روی خود قرآن بخون نه حفظی

حتما مکمل مصرف کن کمبود خیلی از ویتامین ها وسواس فکری میاره

به هیچ وجه هم نذار گشنه بشی گشنگی سودا میاره

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

به این میگن وسواس فکری... و باید پیش روانکاوی که طرحواره درمانی مسلط هستن برید و با متدها و صحبت کردن راجب احساسات و ریشه های وراثتی یا رفتار و آسیب گذشته واستون کمرنگ کنه.

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
توئم عذاب وجدان میگیری بابت فکرایی که ناخودآگاه به ذهنت میان؟

نه فکرای من درمورد گذشتس 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
میشه بگی چطوری 🥺

یه کش پول انداخته بودم تو دستم هر وقت  فکرای چرت و پرت میومد تو ذهنم محکم اون کش رو میکشیدم میخورد به دستم دردم میومد از اون فکر خارج میشدم،ناخودآگاه ذهنم به این عادت کرد ک اگه فکر منفی کنی دردت میاد کم کم دیدم دیگه فکر منفی نمیکنم حال خودمم خیلی خوب شد 

یه کش پول انداخته بودم تو دستم هر وقت  فکرای چرت و پرت میومد تو ذهنم محکم اون کش رو میکشیدم میخ ...

راس میگیییییی چرا به فکرم نرسیده بود 

موقع کنکور وقتی حواسم پرت میشد موقع درس خوندن اینکارو میکردم😂🤦‍♀️

2706