2752
2734
عنوان

گوشی خواهرمو گشتم یه چیزایی دیدم که‌..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5383 بازدید | 131 پست

تو سن نوجونیه دیدن این فیلما عادیه ولی دیدن این نوع فیلم که خواهر شما میبینه عادی نیست و باید پیگیر باشید

تو این سن به سمت هرچی بری گرایشت اونجوری شکل میگیره

میتونید مثله دوتا دوست باهم حرف بزنید و به حرفاش گوش بدید و بعدا پیش یه مشاور ببریدش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید یکی براش فرستاده چون دانلود کرده تو گالریش اومده!  

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥

برخلاف بقیه دوستان من اگه باشم کاملا به روش میارم وازش توضیح میخوام

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

خب عزیزم وقتی گوشی یه نفرو چک میکنی اونم خواهرت که زندگیش واقعا به زندگی شما مربوط نیست توقع دیدن هرچیزی رو داشته باش

درسته نگرانی ولی بازم اینکار خیلی زشته

درضمن صرفا از سر کنجکاویه 

خیلیارو میشناسم تو این سن تو این فازا بودن ولی بعد چندسال رفتن سمت همون پسرا

اکثرا به خاطر اینکه روابط با پسرا تو خانواده‌ها بد و تابو هستش میرن سمت این چیزا و توهم دارن

خیلی کم پیش میاد یکی واقعا احساساتش اینجوری باشه

دیگه گوشیش رو نگردین

مشاور هم نمیخاد برین

خودش حل میشه به اقتضای سنش اینجوریه

این پست نظر شخصی منه و لطفا جز استارتر کسی مخالف نکنه

نظر شما باشه برای خودتون دوستان

خب عزیزم وقتی گوشی یه نفرو چک میکنی اونم خواهرت که زندگیش واقعا به زندگی شما مربوط نیست توقع دیدن هر ...

شمامشاوری؟

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
خیر چطور؟

پس توصیه خوبی نکردی عزیزم این مسئله کوچیکی نیست همین تاپیکموبخونی میفهمی چقدجدیه توهمین تاپیک ینفرسعی براین داشت که ثابت کنه زندگی هم .جنس‌گرایی خیلیم خوبه 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706