2752
2734
عنوان

گوشی خواهرمو گشتم یه چیزایی دیدم که‌..😣

| مشاهده متن کامل بحث + 5383 بازدید | 131 پست
خودش خیلی اروم و متینه 

والا منم از این مدلا خوشم میومد ولی همجنسگرا نیستم ....ببین عزیزم حالا که باهاش صمیمی هستی اصلا به روش نیار دیدی ولی بگو مثلا من دبیرستان بودم دخترای خراب زیادی هم بودن که میخواستن ار آدم سواستفاده کنن مثلا سر فلانی همچین بلایی آوردن ابروش رفت و از مدرسه اخراجش کردن خانوادش نابود شدن تو هم مواظب خودت باش اصلا به گوشی اشاره نکن

نه نمیخوام بفهمه چون خجالتیم هست 

خوب کاری میکنی.نذار حرمتها بشکنه.من ۲۰ سالمه خوب.فک کنم همه یه سری کارای خلاف میکنن دیگه توخلوتشون.گشتن و اینام فایده نداره.هزار راه واسه قایم کردن هست.از سرش میفته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روشنفکری به خودی خود بد نیست اتفاقا میتونه خیلی مشکلات جامعه رو حل کنه ولی متاسفانه خیلی ها معنی درس ...

دقیقااا گل گفتی یعنی چی میگن فوضولی کردی 

هرکسی حریمی داره می‌دونم اماوقتی توسن حساسه بایدنظارت کرد

نه این که ولش کنیم چراچون ماروشنفکریم 

مغزم سوت می‌کشه😔

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
دوست عزیز کار شما اشتباه بوده ک گوشی خواهرتو گشتی منم موقعي دبیرستانی بودم از این جور فیلم ها روی گ ...

همه که مثل شمااااعقل کل نیستن دوست عزیز

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
فقط نظرمو گفتم دیگ خواهر استارتر شونزده هفده سالشه

می‌دونی من چیادیدم بگم هنگ میکنیی

دوتادخترکه می‌خوام زندگی کنن ازهم بچه دارشن می‌دونی عمق فاحعههه کجاست 

پس میشه درستشون کرداگ زودجلوشونوکرفت

می‌دونی من چیادیدم بگم هنگ میکنیی دوتادخترکه می‌خوام زندگی کنن ازهم بچه دارشن می‌دونی عمق فاحعههه ک ...

من ی دوست داشتم همین جوری بود

موقع دبیرستان میگفت من همجسنگرام

عمرا اگه بتونم ب پسر نزدیک شم

اخرش حتما با ی دختر زندگیمو میسازم

الان ک رفته دانشگاه  درست شده😂

اکثرا میرن دانشگاه عوض میشن

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇

این موضوع خیلی زیاد شده تو مدارس اصلا ربطی ب دولتی غیردولتینداره چون دخترم دولتی نمیره اما ماه قبل چهارتا دختر در حال ل..ز تو نمازخونه مدرسه دیدن ک کلاس هفتمیاا به نهمی ها پیشنهاد داده بودن و اوکی شده بودن.خیلی جاخوردم اما خونسردیمو حفظ کردم ک راحت بیاد حرفاشو بهم بگه. 

سرادم سوت می‌کشه😭😭😭😭

این موضوع خیلی زیاد شده تو مدارس اصلا ربطی ب دولتی غیردولتینداره چون دخترم دولتی نمیره اما ماه قبل چ ...

افرین همیشه اینطوری بمونید

می‌دونی من چیادیدم بگم هنگ میکنیی دوتادخترکه می‌خوام زندگی کنن ازهم بچه دارشن می‌دونی عمق فاحعههه ک ...

اشکالش چیه؟اینجوری هیچ کدوم به اون یکی زور نمیگه و روحیاتشون مثه همه.بیشتر همو درک میکنن

تاثیر دبیرستان..

حتی ممکنه خودشم فکر کنه واقعا اینطوریه

نگران نباشید از دبیرستان که خارج بشه میفهمه حس واقعیش چیه

اگه خیلی باهاش رفیقی سعی کن راجع به این چیزا باهاش صحبت کنی ولی خیلی مستقیم نگو که ازت رونده نشه

اصلا نذار متوجه بشه چک کردی وگرنه دیگه همه چیز رو قائم میکنه

ولی سعی کن کنترل کنی که وارد همچین روابطی نشه خودش

شایدم محض کنجکاوی ریخته عزیزم

زیاد نگران نباش ولی حتما از مشاور هم کمک بگیر

اشکالش چیه؟اینجوری هیچ کدوم به اون یکی زور نمیگه و روحیاتشون مثه همه.بیشتر همو درک میکنن

😠

2706