2752
2739
عنوان

مزاحمت اسانسور۲

172 بازدید | 5 پست

یعنی خاک بر سر ما زنا کنن که حتی هر اتفاقیم که برامون میفوفته نمیتونم دهن باز کنیم‌چون‌خودمون میشم مقصر الان اکثرا خانما گیر داده ک‌چرا گفتی شبیه این قشره اولا ک گفتم شبیش بود به حساب دردسرش گفتم نه به حساب خراب کردن کسی ما خودمون از این قشر ادم تو فامیل داریم و ادمای محترمی هستن منکه فقط در حد حرف مزاحمم شد اما بیچاره اونی که تو این حامعه بلای سرش میاد همون دهنش رو ببنده و‌تا اخر عمر یادش نره بهتره چون ما داریم در کنار کسایی زندگی میکنیم که به گاور گفتن زکی من میگم حالم بده از شنیدن اون حرفا یکی گیر داده به یک تیکه متن یکی میگه فانتزیشه یعنی خاک تو سرما خانوما که باید لال باشیم هرچیم که اتفاق افتاد برامون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ولش کن جامعه مون کلا بیماره کاریش نمیشه کرد اینجام خیلی از خانما بیماری پارانوئید دارن 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
2731
قضیه چیه

هیچی تو‌اسانسور یک‌نفر مزاحمم‌شد اومدم تاپیک زدم که حالم بد میخوام به شوهرم‌بگم میترسم بره دعوا کنه و دردسر درست شه یا به خودم شکاک بشه بعد ظاهرش رو‌گفتم شبیه یه قشری بود نمیدونی این زیر داشتن چیکار میکردن بد تر حالم از زن بودنم بهم‌خورد 

هیچی تو‌اسانسور یک‌نفر مزاحمم‌شد اومدم تاپیک زدم که حالم بد میخوام به شوهرم‌بگم میترسم بره دعوا کنه ...

شبیه چه قشری بود؟  .بگو ما قضاوت نمیکنیم

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه