2733
2734

من دو ماهه ازدواج کردم ستو این دوماه شوهرم سه بار منو کتک زده ولی نه طوری که جاش بمونه 

خیلیی باهم اختلاف داریم 

سر پوشش 

خانواده ش از من بدشون میاد حتی مراسم عروسیم نداشتم تو همه مناسبتا هم تنها میومد 

یه بار هم دعوامون شده بود بیرون موقع عقد بعد منو بیرون زده بود مامانم زنگ زد میانه جویی کنه برداشت فوش داد به مامانم  بعدش مادر شوهرم زنگ زد کلیی فوشداد من باز چشم پوشی کردم التماس کردم بیا زندگیمونو درست کنیم اومد سر فیلم صحنه دار با من دعوا کرد  

بخدا برای خرید لباسام همش گیر میده مثلا یه لباسو میخره بعد دوماه میبینه میگه نپوش کوتاس 

یا چند روز پیش میخواستم برم حیاطو جارو بزنم میگفت عبا بپوش برو بیرون 

بعدش خودش میشینه فیلم صحنه دار میبینه 

آسمون پاره شده بود حتما زن این تحفه بشی با این خانوادش؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم چی بگیم شوهرت با این اخلاقش دو راه جلو پات گذاشته یا تحمل کنی رعایت کنی یا ...

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
2740
اول زندگی این غیرتی بازیا طبیعیه هرچی میگه بپوش باهاش جرو بحث نکن چند سال دیگه درست میشه

با این حرفا اسستارترو گول نزنید ااینجور ادما درست نمیشن ۹ ساله دارم تحمل میکنم روز به روزم بدتر میشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

اون بارم مادر شوهرم زنگ زد گفت پول پسرمو خوردین و هزار جور فوش 

یه ماه پیش اومده بود خونمون مادرشوهرم با خواهرش من یک سال و نیم نامزد بودم هیچکدوم نمیشناختم بعد خالش اومد همش زیر لب یه چیزی میگفت اخرشم تو خونمون نماز خوند بعد رفتن اونا خیلییی بد دعوا میکنیم دیگه خسته شدم اون موقع تایمک زدم گفتن داری تهمت میزنی 

ببین باید قبل ازدواج حرف میزدید که چجور لباسی دوس داره ،فکرکنم غیرتی هستش ،به مرور درست میشه

كسي كه كتك ميزنه به مادرزنش فحش ميده لباسي كه خودش خريده بعد ميگه نپوش و فيلماي نامناسب ميبينه مشكلش اينه غيرتيه؟؟!!!🤔🤔🤔

كسي كه كتك ميزنه به مادرزنش فحش ميده لباسي كه خودش خريده بعد ميگه نپوش و فيلماي نامناسب ميبينه مشكلش ...

به نظرم مریض هست 

چون شوهر من به شدت غیرتیه والا یه دونه از این کارا نمیکنه 

بنظرم شما فقط زدن شوهرتون گفتی،یعنی نگفتی مثلا چی میگید که شوهرتون عصبی میشه،اگه واقعا لباسات باز و ...

بخدا نیس شال میندازم زیر مانتو تشیرت بلند میپوشم قد مانت. هم 85  زیاد کوتاه نیس خواهرای خودش خیلییی بد لباس می پوشن 

2706