2752
2734

بچه ها سرم نیاسینامید نگفته چه مارکی 

ضد آفتاب ایزیدن.سیسپرسا فلوئید .پریم ویتامین سی و ام کیو و تونر هم ویتالیر ویتامین سی و سی گل گفته هر کدوم و تونستی بگیر . 

به نظرتون کدوم و بخرم کدوم بهتره ؟اصلا این چرت و پرتا اثر دارن رو پوست ؟؟؟

پوستم چرب و دارای منافذ.همه نوع جوشی هم میزنم .احساس میکنم الان دهیدراته شده پن فیکس دوکس و ضد جوش همین برند و محلول کلینداماسین الان در حال حاضر استفاده میکنم .کسی سر در میاره کاش برمی گشتیم به زمانی که اصلا روتین نبود و فقط یه ضد آفتاب داشتیم 😅😅

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نزن بابا صورتت نابود میشه 

تک تک ی مدت امتحان کن رو صورتت میسازن یا ن چون من گرفتم نابود شدم باید ببینی چیا بهت میسازه

من دکتر رفتم پماد درمانی داد تا خوب شدم روتین نداد فقط گفت ضد افتاب

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
نزن بابا صورتت نابود میشه  تک تک ی مدت امتحان کن رو صورتت میسازن یا ن چون من گرفتم نابود شدم ب ...

پماد درمانی چیه؟؟ ضد آفتاب سیسپرسا بگیرم خوبه گرونه فقط همون بزنم با پن فیکس دوکس هم بشورم چیه ابرسانه لافارر هوم چه طوره؟

اول بگو مشکل پوستیت چیه واینک

ت ایران تاجاییک میتونی محصول پوستی ایرانی بخر مگ اینک مجبور بشی چون فیک خارجی زیاده و اصل محصولات یا کلن گیر نمیاد یا قیمتا میلیونیه

پول دربیارین برا پشتتون دیوار بخرید
از کجا میگید دقیقا؟

کلی از این محصولات ضد آکنه ی معروفی که مصرف کردین سطح بالایی از بنزن داشتن که سرطان زا هست. حتی تا ۸۰۰ برابر بیشتر از چیزی که FDA اجاره داده بوده! محصولاتی مثل کلینیک، تارگت، کلیراسیل و حتی سراوی، لاروش پوزای و نوتروژینا😁

2706