2733
2734
عنوان

رفتم دکتر پوست روتین مزخرف یا کار ساز داده!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 29 پست
اول بگو مشکل پوستیت چیه واینک ت ایران تاجاییک میتونی محصول پوستی ایرانی بخر مگ اینک مجبور بشی چون ف ...

جوش و جای جوش و دهیدراته شدن و کدر شدن و منافذ.البته با محلولی که میزنم جوشام کمتر شده .فیشال چه طوره به نظرتون

بهترین روتین ی شوینده ی خوب و ضد آفتاب و تغذیه سالم ، خواب به موقع و کافی و نداشتن استرس 

نهایتا ماسک های دست‌ساز گیاهی که تو خونه با مواد طبیعی درست میشه.

اگر پوست نیاز به درمان در زمینه خاصی نداشته باشه با همینا همیشه خوبی.

ریشه اکثر مشکلات پوستی ،سایر اعضای داخلی بدنه تا اونها هم درمان نشه هرچی بمالی یا جواب نمیده یا به محض قطع شدن برمیگرده بدتر از همونی که بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه محصولاتی که استفاده می‌کنی و بگی 

برای نیاسینامید اگه بتونی اوردینری اصل پیدا کنی عالیه نشد ایرانی بگیر برند ویتالیر یا بالانس 

برای ابرسان ، سیمپل بگیر برای پوست چرب 

شوینده هم سیمپل بگیر 

ایزدین گرونه ولی قیمت مناسب لافارر یا فلوئیدی ژیناژن هم خوبه 

تونر هم اوردینری باز خیلی خوبه اگه اصلشو گیر بیاری نشد درمالوگ بگیر  

برای خشک شدن جوش بزرگ اینا اگه داشتی پانژل بگیر فقط تو مصرفش دقت کن چون قویه 

برای نیاسینامید اگه بتونی اوردینری اصل پیدا کنی عالیه نشد ایرانی بگیر برند ویتالیر یا بالانس  ...

سیمپل که کلا باهاش جوش زدم ابرسانشچ خریدم .شوینده هم نوتروژینا فومشو داشتم همون‌جوری گزاشتم تو کمد هر دو رو 

جوش و جای جوش و دهیدراته شدن و کدر شدن و منافذ.البته با محلولی که میزنم جوشام کمتر شده .فیشال چه طور ...

ب هیچ عنوان فیشال انجام نده 

اول یه شوینده ملایم بگیر مص سیمپل یا بوتانیس کلن برا انواع پوست باشه  و ملایم،نتروژینا هم تعریفشو زیاد شنیدم فقد ملایم باشه ن مناسب پوست چرب یا خشک،همین کل جوشاتو ب مرور ع بین میبره حتی زیر پوستیا رو فقد مداومت میخواد و هیچ پمادی چیز استفاده نکن فقد یه روتین معمولی

بعد یه ابرسان مرطوب کننده مخصوص پوست چرب تینولا چیز خوبیه ژوتم خوبه برا انواع پوستشو میتونی استفاده کنی اون نمونش ک بدون چربیه پمپیه،یه ضد افتابم بگیر اینو نمیدونم چ برندی بهترینه شون میگن خوبه بی رنگش فقد فلوییدی باشه و بدون چربی کافیه و در کنارش از رتینول استفاده کن  اینجا شنیدم اسکین وان خوبه ت دی‍جی هم زیاد تعریف کردن همینو داشته باشی سر یه ماه پوستت اوکی میشه

من خودم با بدترین محصولات شرو کردم چسناله هام ت تاپیکام هس الان یدونه جوشم نی جای جوشا هم داره میره عسم گرفتم ازش خواستی بفرستم برات

پول دربیارین برا پشتتون دیوار بخرید
ب هیچ عنوان فیشال انجام نده  اول یه شوینده ملایم بگیر مص سیمپل یا بوتانیس کلن برا انواع پوست ب ...

مرسی عزیزم آخه با سیمپل جوش زدم این پن فیکس دوکس بهتر به پوستم خورده چربیشو زیاد نمیگیره .باقی چیزهایی که گفتی هم میخرم مرسی ازت .ضد آفتاب هم احتمالا سیسپرسا فلوئیدی بگیرم 

مرسی عزیزم آخه با سیمپل جوش زدم این پن فیکس دوکس بهتر به پوستم خورده چربیشو زیاد نمیگیره .باقی چیزها ...

با شویندش؟ خودم استفاده نکردم فقد تونرشو گرفتم  من با بوتانیس جوشامو بردم یکم زیادی ملایمه دور چشمو اینام بزنی هیچی نمیشه ولی جوشارو بمرور میبره یه ماه اینا ممکنه طول بکشه ولی چیز خوبیه جواب میده نتروژینا هم گرفتم ولی هنو امتحانش نکردم..فقد اگ محصولات خارجی میگیری حتمن بچ کدشو ت سایت چک فرش وسایتای مشابه چک کن ب تاریخ انقضاض دقت کن زیر سه سال باشه ب اینم اکتفا نکن خود سایت اصلی محصول رو گیر بیار ببین بسته بندی فونت و دیزاین روی محصول شبیهه چیزی ک گرفتی هس من نزدیک دوسه میلیون از همین محصولات خارجی فیک ضرر کردم یکیشونم تاریخ انقضاش گذشته بود ضدافتاب سراوی بود درصورتیک رو بسته بندی زده بود۲۰۲۸ مامانم صب بیدار شد کل صورتش ورم کرده بود چروکو لک تا الان پر جوشه باز خوبه خداروشکر ورمش خوابید کلیم رتینول کافئین برند اردینری گرفتم همش فیک حیف پول بدبختی بچ کدم داش ولی باز فیک بود ت اینستای اردینری ک رفتم فونتاشون باهم فرق میکرد

رتینول و اسکین وان چه محصولی هستن؟

رتینول نیم درصد برند اسکین وان برا منافذو لک و جوشو جای جوشچ چروک خوبه ولی خب ملایمه باس چن ماه استفاده کنی ک نتیجه کاملو ببینی بچه ها نی نی سایت ک استفاده میکردن براشون خوب بود خودمم گرفتم ولی هنو امتحان نکردم

2706