2733
2734

یه ماه پیش یه استوری گذاشته بود 

رفتم ببینم کیا استوریش رو نگاه کردم 

دیدم یه زنه با عنوان س سکی اومده و استوریشو نگاه کرده

رفتم دیدم ک تو دنبال کننده هاشم نیست

نمیدونم چطوری استوریشو دیده

چندروز پیشم رفتم روبیکا دیرم ۲تا اسم مرد سیو داره ولی پروفایلشون عکس دختر ۱۷یا۱۸ساله بود 

ب یکیش زنگ زد و یه مرد جواب داد گفت ک دوستمه

به یکی دیگه اش هم زنگ زد وبرنداشت

الکی گفت ک حتما سیمکارتشو فروخته 

شماره۹۱۲بود

بنظرتون حق ندارم شک کنم؟

یعنی بهش گفتی و اونم زنگ زد؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره جلو چشم خودش دیدم  زنگ زد و یه مرد جواب داد ب اونیکی زنگ زد چندبار کسی برنداشت

حساسیت نشون نده 

ریز زیر نظر بگیر

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین شک کنی هم یجوری رفتار و برخورد نکن ک اگه هم این کارو نکرده باشه حکم انجام دادنشو صادر کنی

رو دنده لجش ننداز

زودم قضاوت نکن

میتونی ب اون شماره ها با گوشی دیگه زنگ بزنی ببینی کی ور میداره

ممکنه اونی ک استوریشو دیده ب شوهرت گیر داده باشه وبخاد زندگیتو خراب کنه حتا پس زود قضاوت نکن ک ب خودش بگه من چ انجام بدم چ ندم این منو مقصر میدونه

من جای ایشون بودم و متوجه جنس حساسیت شما میشدم.. حتی اگه کاریم نکرده باشم دل نگرانی و ذهنیت پیش اومده از طرف مقابلم رو کامل حل میکردم. 

چون ارزش این مجازی و قلقلک ها و سوتفاهم هاش نداره. 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!