2752
2734
عنوان

چی تو باطن و ظاهرت اذیتت میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا دوس نداشتم سبزه باشم، دوران نوجوانی

اما الان عاشق رنگ پوستمم

مثلا ۱۵۸ قدم

دوسش نداشتم

اما الان عاشقشم و سالهاس ورزش میکنم و کاملا خودم رو پذیرفتم

از درون هم، خیلی مظلوم بودم اما الان حقمو میگیرم😁

سینه هام کوچیک بود پروتز کردم

تخت بودم خیلی اذیتم میکرد الان اوکیه

توی باطن چیزی اذیتم نمیکنه

اها یه وقتا باید با یه سریا تند برخورد کرد چون ادم خوبی نیستن ولی دلم نمیاد

این بده

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
دیجی کالا هم داره؟ شما از کجا خریدین

نمیدونم فک‌نکنم چون دست سازه.من از یکی از فامیلای دورمون میگرفتم فک‌نمیکنم ارسال داشته باشه.تو دیوار هست ولی اصل و بدلشو نمیدونم چجوری تشخیص داده میشه

میدونی چرا ؟ چون خیلی به بقیه بها میدی . چون میترسی حرفی بزنی ضایع بشی . ببین همیشه دیدت این باشه من ...

ببین تو جمع آشنا خوبم راحت صحبت میکنم

ولی جمع جدید باشه یا مثلا مصاحبه کاری، کنفرانس تو دانشگاه و اینجور موقعیتا خیلی بد میشه. هرچی هم به خودم میگم عادیه همه همینن ولی اون لحظه افتضاح میشه

صدا و دستم میلرزه، نمیتونم زبان بدنمو کنترل کنن کاملا مشخصه استرس دارم 

عزیزم من از کرم‌معجزه استفاده کردم همراه صابون درخت چای پوستم آیینه شد.تو سایت میگفتن قط بشه بدتر می ...

میشه عکس پوستتو بزاری 

سفیدم شدی؟

آخه خدایی اینجا هرکی میزنه داغون میشه پوستش عجیبه واسه شما خوب شده

خدایاشکرت❤️✨
قدووزنت چقده ابجی 

قد ۱۷۵و۱۷۴ تقریبا. وزن ۵۵

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706