2752
2734
عنوان

چی تو باطن و ظاهرت اذیتت میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 53 پست
قدت بلنده ولی وزنت نسبت ب قدت کمه ک  اسکینی نیستی؟

نه اوکیه. هیکلم خوب شده مشاور تغذیه تایید کرده وزنمو 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اوکیه. هیکلم خوب شده مشاور تغذیه تایید کرده وزنمو 

مربیم ومشاورم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
عه منم می خواستم همینو بگم هم ظاهر هم باطن تو منی😁😉

🤣🤣🤣👌

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
میشه عکس پوستتو بزاری  سفیدم شدی؟ آخه خدایی اینجا هرکی میزنه داغون میشه پوستش عجیبه واسه شما ...

عزیزم امکان عکس نیس ببخشید.اخه روش استفادش دوره ایه من دقیق استفاده کردم ب این صورت ک اول دوهفته هرشب بعد کم‌کم ی شب در میون و همینجور تا هفته ای ی شب.چون ی دفه قط بشه ممکنه برگرده .من خودم پوستم روشنه ولی خیلی ی دست و سفید تر شدم