2752
2734

من کمال گرایی دارم

و واقعا از این مشکل رنج می برم

کلی واسه امتحانم خوندم اما یه سوال یادم نمیومد و 19 میشم

حالم خیلی بده

من رشتم ادبیات انگلیسیه و عاشق رشتمم برام مهمه همه نمره هام کامل باشه چون خیلی درس میخونم

خواهش میکنم توهین نکنید 

خودم اصلا دلم نمیخواد اینجور باشم دست خودم نیست

کسی راهی برای این مشگل سراغ داره؟

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای دوست منم اینجور بود دهن ما صاف شده بود

حتی اگه اون میشد19 من میشدم 19.5 با من دعوا و قهر میکرد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

کدوم دانشگاهی

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

نکن .میدونگ دیت خودت نیست .

ولی آخرش که چی ؟ 

هیچی

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

هر کسی عشق یه چیزیو داره اصنم جای مسخره کردن نیست حتی عاشق کسایی ام که هدفشون و علاقمندیشون براشون ارزش داره و تلاش میکنن توش بهترین باشن 

ولی اینکه تو حالات روحیت انقد تاثیر بزارن درست نیست بنظرم میتونی کنترلش کنی و بخودت بگی منکه تلاششو کردم اگه انقدم شد شد دیگه خودتو اذیت نکن سرش سعی کن با لذت پیش ببری نه عذاب و استرس

خدایاشکرت❤️✨

خودتو آزار میدی فقط یه مشکلی پیش بیاد برات دیگه نه نمره هات نه رشته هیچی به دردت نمیخوره 

خبلیارو میشناسم دور ازجون مدام فسار و استرس که بهترین باشن الان یا مریضن یا زیر خاک

ولی یه سری بیخیال بودن از اونا موفق تر هم شدن  

نمونش خودم قلبم مشکل پیدا کرده قرص اعصاب میخورم میفهمی اینارو وقتی که دیگه به دردت نمیخوره