2752
2734

من کل روز و شب خسته ام خوابم میاد 

از هر لحظه ای برای خوابیدن دریغ نمیکنم 

صداها نمیشونم وقتی چشمام بازه همینقدر گیج  میشم شوهرم روزانه  ده ها بار از سر کار باید زنگ بزنه که خوابم نبرده باشه وقتی هم صدای گوشی میاد با اضطراب خیلی بدی بیدار میشم که کل روز سردرد میشم و طپش قلب میگیرم 

اگر هم سایلنت کنم از هوش میرم بچم خیلی کوچیکه نگرانشم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

چکاپ انجام دادم ویتامین دی فقط کم بود اونو استفاده میکنم مکمل تقویتی هم میخورم هیچ تغییری نداشتم 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شایدکمخونی برودکتر

رفتم فقط کمبود ویتامین دی داشتم 

اما دارو ها تأثیری نداشت که 

حتی بیشتر خوابم میاد 

چکاپ انجام دادم ویتامین دی فقط کم بود اونو استفاده میکنم مکمل تقویتی هم میخورم هیچ تغییری نداشتم&nbs ...

این ویتامین دی کم بودنی ادم منگ خواب میشه فقط. 

پیش دو سه تا دکتر دیگه برو.  ازمایش بیشتر بده. 

چیزی نبود برو پیش طبسنتی نسخه درست درمون بگیر و رعایت کن ان شاالله برطرف میشه🌹🤗

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
کم خونی شدید داری 

در آزمایش که چیزی نشون نداد که کم خونم با این حال 

مکمل A.z میخورم 

حتما برو دکتر شاید مشکل تیروئید داشته باشه

برای تیروئید همون متخصص غدد باید برم درستع؟

هر روز صبح اسپرسو بخور منم مثل تواَم هر صبح اسپرسو می خورم تا هوشیار بشم شبا هم زود بخواب اگه خواب ...

خوردم طپش قلب گرفتم بدتر 

قطع کردم 

قرص پرانول هم استفاده میکردم برای شب قطع کردم

2706