2733
2734
عنوان

خانوما بیاید بهم انگیزه بدین بتونم جداشم 🤕 اراده ندارم اصلا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 32 پست
اره میترسم . فکر میکنم هم به بچه ام ظلم میکنم . هم دودلم نمیدونم بمونم و ادامه بدم و فکر کنم شوهرم ا ...

ب بچه الان داره ظلم میشه میخوای الگوش پدرش باشه بزرگ شد یکی بشه مثه اون بره یکیو‌بدبخت کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره میترسم . فکر میکنم هم به بچه ام ظلم میکنم . هم دودلم نمیدونم بمونم و ادامه بدم و فکر کنم شوهرم ا ...

اگر فکر کنی که درست میشه خیلی در اشتباهی،ذات آدم ها عوض نمیشه،چند سال دیگه یک بچه ی دیگه هم ممکنه اضافه بشه و بعد ببینی بیشتر تو باتلاق فرو رفتی جوری که دیگه نشه بیای بیرون یا سخت تر بشه !

وقتی زن و مرد تا این حد مشکل دارن فضای خونه هم برای یچه امن و امان نیست و بعد ها برای فرار از خونه تصمیمات اشتباه میگیره و ... در کل خیال نکن با موندنت داری به کسب لطف میکنی

وقتی جفت مناسبی برای هم نیستید و اینو متوجه شدی،موندنت فقط اشتباهه

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2731
مطمینم میده. اون ادم بی مسئولیتیه 

خب حتما جدا شو اگر نشی علاوه بر اینکه جونیتو هدر میدی بچتم خراب میکنی هر کاری بکمی بازم یه سری از اخلاق پدرشو یاد میگیره

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره

من نمیفهمم شماها چتونه با همچین گاوای حامله میشین یه بچه بدبخت میندازین تو جامعه😒

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
اگر فکر کنی که درست میشه خیلی در اشتباهی،ذات آدم ها عوض نمیشه،چند سال دیگه یک بچه ی دیگه هم ممکنه اض ...

من دارم تلاش میکنم جو خونخ برای بچه ام اروم باشه . تو فضای خوبی بزرگ بشه. ولی اون اصلا هیچ تلاشی نمیکنه خیلی احلاقش بچه گونه ست. سرمسائل کوچیک عصبی میشه و جلو بچه میزنه تو سرم . یا بهم میگه خفه شو . منم متوجه میشم بچه ام از دسدن اینکه اون باهام اینجوری رفتار کنه انگا  شوکه میشه و سکوت میکنه یه جوری انگار خیلی تاثیر میزاره روش .چند بار گفتم جلوی بچه باهام خوب باش ولی فایده نداشته .این جور مواقع من خودمو کنترل میکنم و در جواب زدن و فحشش هیچی نمیگم حتی برمیگردم ب بچه نگاه میکنم میخندم میگم شوخی میکنه باهام . 😭 بچه مم یه سالشه. دلم خیلی برای خودم میسوزه

من دارم تلاش میکنم جو خونخ برای بچه ام اروم باشه . تو فضای خوبی بزرگ بشه. ولی اون اصلا هیچ تلاشی نمی ...

عزیزم بی فایده هست ...

الان که جوان و شادابی فرار کن، فردا دیره

هیچ موقع کاری نکن که تو سن پنجاه سالگی حسرت رو دلت بمونه که چرا انجامش ندادی،این مرد تغییر نمیکنه!

تو تغییر کن و برو

اینو بدون خدا وجود داره و هست و مراقبته،تو قرآن هم گفته اگر فقط زنی کنار شوهرش خوشحال یا راضی نیست میتونه با خوبی و خوشی جدا بشه، چه برسه به تو که در حال عذاب کشیدن نم هستی.

در ضمن اگر دوست داشتی ماه و روز دقیق تولد هر دوتون رو بگو تا از لحاظ ذاتی بررسی تون کنم 😘

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2706