2752
2734
عنوان

پدری که اذیت میکنه ایشاا... بمیره

55 بازدید | 10 پست

از وقتی بدنیا اومدیم روز خوش ندیدم از دستش الانم کردتمون تو قفس ۵  نفر تو یه خونه ۴۵ متری هر چی میگیم خونه رو عوض کنیم گوش نمیکنه میخواد اینجا بمیره کاش یه روز پاشیم ببینیم مرده کاش  م عین مرده متحرک از صب تا شب خوابه مردم مگه انقدر میخوابه 

خداروشکر کن کاش تو خونه ی کوچیک بودم ولی بابام دست بزن نداشت.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از حقمون دفاع کنیم همین کارو میکنه 

من اگه جلوش بی صدا راه هم برم همین کارو میکنه😂💔.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
وقتی مرد از حرفت پشیمون میشی

کاش بمیره پشیمون شم وقت بودنش هیچ نفعی نداشته اذیتمون کرده به نظرت چطور از نبودنش ناراحت بشم از وقتی یادم میاد خونمون رو کرده تو شیشه عنتر 

هر کی دست رو ضعیفتر از خودش بلند میکنه ...  هر کی باشه مهم نیست نمیتونی از اون خونه بری ؟  ...

نه. اصلا کسی رو ندارم که حمایتم کنه از لحاظ مالی به جز بابام. مستقل و اینا هم نیستم و نمیتونم باشم چون از بچگی هر چی میخواستم داشتم. 

البته خود پدرم هم اجازه نمیده تنها زندگی کنم. میکشه منو. 

ازدواج چی ؟ 

باید با یکی از پسرای همکاراش ازدواج کنم دیگه

راه دیگه ای نیست

میگه به کس دیگه ای اعتماد ندارم🤡