2752
2734

؟؟؟ خودتونم نتیجه گرفتین بگین . برای حاجت خیلیییی سخت و سنگین

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم چیز تک و خاصی وجود نداره 

مهم اینه دلی باشه 

اون سیم وصل بشه حله

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

سلام نمیدونم امروز چیشده سومین باریه ک دارم میگم 😅

دعایی که تو امضام هست رو با معنی و ایمان بهش ۱۰۰ بار بخون 

اسمش دعای سریع الاجابه مقاتل بن سلیمان

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

نمیدونم چه حاجتی داری ولی هرروز چهار آیه از سوره بقره رو‌ غذا بخون و بخور برای رزق و روزی عالیه + سوره واقعه رو شبها بخونی.

برای درست شدن کارهم ۱۱ بار آیه الکرسی ۱۱ بار توحید رو یه لیوان آب بخون و بخور و با وضو دنبال کارت برو. برای گشایش بخت سوره نحل بخون و سوره مریم رو آب بخون با اون آب صورتت رو بشوره و با اون دست خیس چند قطره رو بریز تو خونه.

برای فروش هرچیزی سه.چهار بار سوره یونس رو روی آب بخونید با اون آب خیسش کنید. برای بچه هم روی انجیر و زیتون سوره تین و نحل بخونید و بخورید صبح ها انجیر و بعداز ظهر هم زیتون 

سلام 

حمد وصلوات برات خوندم

ایه الکرسی 

یس

ذکر یونسیه 

نماز جعفر طیار 

نماز استغاثه به امام زمان 

نماز استغاثه به خدا نیمه شب 

نماز گنج نهان

نماز حاجت امام صادق

دعای مشلول 

دعای یستشیر 

دعای بین اذان و اقامه نمازهای واجب 

ذکر یاذالجلال و الاکرام ۲۱بار در سجده 

ختم یاعلی ۱۲۰۰۰بار 

ختم صلوات

نمیدونم چه حاجتی داری ولی هرروز چهار آیه از سوره بقره رو‌ غذا بخون و بخور برای رزق و روزی عالیه + سو ...

کسی از اینها نتیجه گرفته؟؟

آخه من ۳ سال بیشتره که هر چله و دعایی خوندم واسه ازدواج ولی هیچی

روز به روزم استرسم بیشتر میشه انگار اصلا زندگی نمیکنم همش ترس از تنهایی و آینده دارم 

تعجب می‌کنم ازدواج دیگران مثل آب خوردن جور میشه ولی واسه من انگار جابه جا کردن کوهه 

کسی از اینها نتیجه گرفته؟؟ آخه من ۳ سال بیشتره که هر چله و دعایی خوندم واسه ازدواج ولی هیچی روز به ...

آره عزیزم خیلی ها رو دیدم نتیجه گرفتن. یه کاسه هم بزاری زیر بارون پر آب بشه سوره طه بخون روش و با اون آب صورتت رو بشور آدم های بد ازت دور میشن واقعا به عینه دیدم

سلام نمیدونم امروز چیشده سومین باریه ک دارم میگم 😅 دعایی که تو امضام هست رو با معنی و ایمان بهش ۱۰ ...

خودت نتیجه گرفتی عزیزم؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
سلام  حمد وصلوات برات خوندم ایه الکرسی  یس ذکر یونسیه  نماز جعفر طیار  نما ...

ممنون عزیزم خیر ببینی 

2706