2733
2739
عنوان

بدترین حال ممکن رو دارم

170 بازدید | 23 پست

۱ساله حالت گیجی و منگی سر میگیرم باز خوب میشه دوباره تکرار میشه نزدیک ۱۰تا دکتر گوش و حلق و بینی رفتم میگن از گوشته یکی میگه کریستال یکی میگه منیر داری 

تعادل دارم ولی حالت گیجیم خیلی اذیتم میکنه یک دوره بتاسرک استفاده کردن ۲ماه بهتر شدم اما خوب نشدم 

تروخدا اگر تجربه ای دارین بهم بگین چکار کنم واقعا درمونده شدم امید به خوب شدنم ندارن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه وقتی میخوای بلند شی سر گیجه میشی یا اینکه فقط به یه طرف میتونی دارز بکشی 

مامانم اینجور شد شد از گوشت یه چیزایی از دیواره گوشت تکون خورده یه دور رفت چندتا ح کت ورزشی بهش گفت خوب شد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2731
اینکه وقتی میخوای بلند شی سر گیجه میشی یا اینکه فقط به یه طرف میتونی دارز بکشی  مامانم اینجور ...

اصلا حالت ثابتی نداره ولی بیشتر سرم به سمت پایینه گیج میشم

یا با گوشی کار میکنم

2740
اصلا حالت ثابتی نداره ولی بیشتر سرم به سمت پایینه گیج میشم یا با گوشی کار میکنم

مامانم اینجوری شد اون وقتی میخواست بلند شه یا به همون سمتی که گوشش مشکل داشت می‌خوابید 

کلی آزمایش سنو اینا عکس ام آر ای داد بعد معلوم شد مشکلش چیه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بچه ندارم متاهلم کم خون نبودم تا سال پیش ورزش هم میکنم 

چه وقتایی شروع میشه؟من چند دفعه تجربه سرگیجه و چندین وقت هم همین حالت گیجی سر رو داشتم من بعد پریودی چندبار سرگیجه گرفتم و گیج میشدم که از ضعیفی بود اگه لاغری و تغذیه ت مناسب نیست احتمالش هست ازون باشه و همچنین اگه با دست چپم چیز سنگین بلند کنم و دستم کشیده بشه باز سرگیجه میگیرم دست به گوش هات هم نزن زیاد توش رو تمیز کنی اینم سرگیجه میاره وقت خواب چند دفعه شده سرم رو سریع جابجا کردم که باز هم برام سرگیجه آورده و موقع خواب که میخواستم به پهلو بشم یه سرگیجه بد میگرفتم

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
اصلا حالت ثابتی نداره ولی بیشتر سرم به سمت پایینه گیج میشم یا با گوشی کار میکنم

ممکنه از گردنت باشه مشکلات گردن هم سرگیجه میاره

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
چه وقتایی شروع میشه؟من چند دفعه تجربه سرگیجه و چندین وقت هم همین حالت گیجی سر رو داشتم من بعد پریودی ...

وقتی سرمو تکون بدم،پایین بگیرم،با گوشی کار کنم پای گاز باشم مدت طولانی برا آشپزی کردن،خیلی تو خونه دور خودم بچرخم مثلا هی تمیز کنم یا خیلی درس بخونم ی حالت خیلی بدی میگیرم پیشونی و چشمام سنگین میشه یجور بدی میشم اما اتاق دور سرم نمیچرخه

البته گوشم به صدای بلند هم حساسه اگر صدای بلند مثلا گوشیم حین تماس رو پخش باشه و صداش بلند باشه تو گوشم ی حالت بدی میشه

دکتر بهم گفت احتمال زیاد منییر داری😔

وقتی سرمو تکون بدم،پایین بگیرم،با گوشی کار کنم پای گاز باشم مدت طولانی برا آشپزی کردن،خیلی تو خونه د ...

لاغر وضعیفی؟

2706