2752
2734
عنوان

دخترم بعد یه مدت داره می ره مدرسه

135 بازدید | 6 پست

خانما دخترم از بعد عید مدرسشو غیر حضوری کردم با مدیرش صحبت کردم شرایطشو‌ می دونه. حملات عصبی و استرس و مشکل قلبیش شدیدتر شده بود. الان سه شنبه امتحان استینگ زبان داره زنگ دوم در حد نیم ساعت باید بره. از الان استرس داره چجوری بره واکنش بقیه چیه می گن نبودی مخصوصاً یه سری همکلاسی هاشم اذیتش کردن قبلاً می گه نکنه از در برم اونا مسخرم کنن تیکه بندازن. لطفاً راهنماییم کنید چجوری باهاش حرف بزنم اصلا بگن چی یکم استرسش کم بشه؟ اینم اضافه کنم ۱۴ سالشه کلاس هشتمه

هرکی به نوعی باهوشه؛ اما اگه بخوای ماهی رو براساس تواناییش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، اون ماهی ممکنه همه عمرش فکر کنه یه احمقه. ~ماهی بالای درخت~

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراجعه به روانشناس داشته باشید

چندبار مشاور بردمش الآنم هیپنوتیزم درمانی انجام می ده 

هرکی به نوعی باهوشه؛ اما اگه بخوای ماهی رو براساس تواناییش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، اون ماهی ممکنه همه عمرش فکر کنه یه احمقه. ~ماهی بالای درخت~
2731
به دختر یاد بدن ضعیف نباشه هر کی هم حرفی زد یا مسخره کردن محکم بزنه تو دهنشون

بهش می گم می گه چجوری