2752
2734
عنوان

معاینه زنان

217 بازدید | 19 پست

خانوما من واقعا فوبیای معاینه دارم😑

اصن تصورشم برام سخته 

ولی برای عفونتم باید برم دمتر اگه بهش بگم فقط نگاه کنه مثه معاینه ای که برای بکارت انجام میدن و چیزی داخل نکنت به نظرتون امکان پذیره؟؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا بکارت رفتی معاینه 😐

امیدوارم واسه خاطر این نرفته باشه  

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
خیر برای معاینه ی صحیح باید با اسپکلوم نگاه کنن خجالت و ترسم نداره اصلا باید پاپ اسمیر هم بدی چون ا ...

پاپ اسمیر دادم که فوبسا گرفتم خیلی وحشتناک انجام داد دکتر مردم از درد و خونریزی

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

معاینه دقیق باعث درمان دقیقم میشه اگ بخواد سطحی معاینه کنه ممکنه ندونه عفونتت در چه حدی هستش گاهی به جز دارو شستشو واژنم لازمه و دکتر برات انجام میده یکبار تحمل کن بزا راحت بشی وقتی شما بدنتو سفت میکنی و استرس میدی ب خودت بدتر میشه درد نداره که

برا بکارت رفتی معاینه 😐

اره بعد عروسیم حس کرده بودم از بین نرفته رفتم معاینه کرد گغت نوعشو وگفت حست طبیعیه بخاطر مدلشه

2706