2752
2734

دو نفر از دخترای فامیل کلا از من بدشون میاد نمیدونم به چه دلیل جفتشون ازین عملی خوشگلا هستن یکیشون تازه دماغ عمل کرده دیروز اونجا بودم جلوی جمع همش چهرمو تخریب میکردن هی از دماغم ایراد میگرفتن میگفتن چیه مثل گوجه رو صورتته بعد میخندید می گفتم شوخی بود

دلم خیلی شکست خب مگه دسته منه این شکلیه 

من کلا زیاد بلد نیستم جواب بدم میشه چند تا جمله بگید در جوابشون میخوام حالشونو بگیرم تا پیام ندم دلم آروم نمیگیره

بگو حالا نکه مال خودت عالیه

عالی بود نمیرفتی بکنی بندازی بیرون اسکل یوری

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2731

آخه یکی نیست به این پلنگای جوگیر بگه تا قبل عمل که نمیشد بهتون نگاه کرد عمل کردین شبیه آدمیزاد شدین فکر میکنین با تخریب بقیه به چشم میاین

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

پیام نده ولی اینسری مسخره کردن بگو من کلا نچرال پسندم و ب جای قیافم روی ذاتم کار میکنم از قیافم خودم راضی ام ذاتمم در کنارش درسته حالا اگه میرفتم ۱۰۰تاعمل میکردم ذاتم خراب بود و گوه زندگی مردمو میخوردم خوب بود ناراحت شدن بگو شوخی بود عزیزم چقد بیجنبه یا منظورم شما نبود

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

بگو مال من هرچی هست قابل تحمله مال شما چی بوده که نتونستین تحملش کنین ، مثل خودشون با خنده و مسخره بگو ، یا بگو چهره من زشت یا زیبا نقاشی خداس ندادم بنده خدا خط خطیش کنه

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
2706