2733
2734
عنوان

فکرشم نمیکردم زاج ک انقد میگم خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 137 پست
خب این خیلی بده که عرق نمیکنه عرق کردن باید باشه،یکی از راه های خروج سموم از بدنه

اره ، من خودم فقط وقتی میرم بیرون از اسپلش و ... استفاده میکنم 

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زاج حاوی آلومینیوم و سرطان زاست

زاج از مواد معدنی تشکیل شده و سرطان زا بودنش اثبات نشده فقط یه احتماله که اونم در صورت مصرف بسیار زیاد و مداوم،محتمله

اسپری،مواد شیمیاییه و خیلی بیشتر ضرر و آسیب داره.

2731
یعنی باز زاج خودش بو داره ؟

خیلی خفیفه من یکم رو بو ها حساسم ، لباس بو نمیگیره ، فقط خودت متوجه میشی

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
حنا یه خاصیت دیگم داره اینه که تیرگی از بین میبره و بوی حنا میده بدنت 

من ی مدت برای ارنج و زانو و زیربغل استفاده میکردم کاملا تیرگیشو از بین برد و بعد بادی اسپلش میزدم ک بوی حنا بره

مام صابونی رکسانا استفاده میکنم قشنگ دوروز نگه میداره..

آدم نهایتش یک رور درمیان که میره حموم..تابستون هم هرروز شاید روزی دوسه بار همینو استفاده بدون ضرر

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

عزیزم زاج بزن تا آلزایمر بگیری

من شیمی خوندم اصلا زاج نزنید حتی مام حاوی آلومینیوم هم نزنید....

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بعد از یه مدت زیر بغلتو تیره و خشک میکنه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

کاش همه با راه حل خودشون این مشکل حل کنن گاهی تو کلاس یا مترو و جاهای عمومی واقعا ادم از بوی عرق اذیت میشه بیچاره فروشنده ها ک تابستونا کلی هزینه خوشبو کننده میکنن ک بوی عرق اتاق پرو بره همه مراعات نمیکنن من تابستونا فقط شبا میرم خرید لباس 

زاج از مواد معدنی تشکیل شده و سرطان زا بودنش اثبات نشده فقط یه احتماله که اونم در صورت مصرف بسیار زی ...

عزیزم اطلاعات نداری نده زاج آلمینیوم داره میره تو مغز باعث آلزایمر میشه اثبات هم شده

بعدم زاج مواد شیمیایی نیست؟ کل جهان شیمیه جتی آب هم ماده شیمیاییه!

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2706