2737
2734

خب وقتی مردای ۴۰ ساله دنبال دختر ۲۰ ساله هستن که جوون و باطراوت و خوشگل باشه مسلما دختر ۲۰ ساله هم دنبال موی سفیدت که نیست برای پولت تورو میخواد

کلا از ادمای حق به جانب خیلی بدم میاد

فقط میگن،ما حق داریم زن خوشگل داشته باشیم،زن خوش اندام،زن کدبانو،زنی که از هر انگشتش هنر بباره،زنی که پاکدامن باشه،زنی که همه چی تموم باشه، ولی کافیه یک زن بگه من مرد قد بلند دوست دارم و درامد شوهر واسم مهمه،حرفی نمیمونه بهش نزنن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این که چیزی نیست 

من یه نامزد داشتم که آه در بساط نداشت 

بعد عین بچه ها قهر کرده بود و میگفت دختری که منو به خاطر پولم بخواد بهتره اصلا نیاد تو زندگیم ...

اسکل یه وری خیلی اعتماد به نفس کاذب داشت 😂😂😂

ما از پسرای بی پول بدمون نمیاد از پسرای بی عرضه بدمون میاد

دقیقا حق گفتی

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
برن گمشن پشمالوهای زشت

🤦🏻

2740
این که چیزی نیست  من یه نامزد داشتم که آه در بساط نداشت  بعد عین بچه ها قهر کرده ب ...

عه یچیز جدید یاد گرفتم

اسکل یه وری😍😂

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
اره دیگ پسر دنبال دختر کم سن و خوشگل دختر دنبال پسر پولدار و شرایط مالی اوکی 

خب این اسمش ازدواج نیست معاملس

دقیییقا گ.و.ه خوردن بابا زرررر میزنن عنطراااا😒 در کل پولم اینقدر ارزش نداره با یکی همسن بابات بری ت ...

اخه پولدارم نیستن

همچین میگن دخترا دنبال پول ما هستن

اخه پولدارم نیستن همچین میگن دخترا دنبال پول ما هستن

گوه خوردن گوه گوه گوه مردی که مخصوصا با اون سن پول نداشته باشه رو باید ساعت ۹ شب با بزاری دم در بیان ببرنش😑😂 من که مرد بی پول رو نمیتونم تحمل کنم حداقل باید عرضه داشته باشه و در حد معمول یه درآمدی داشته باشه دیگه پ ن پ فقط بخوره و بخوابه و گنده .... هم کنه😐 ببخشید اعصابم خورد شد🤣

منکه اسکرین گرفتم😂😂

🤣🤣🤣🤣

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2706