2752
2734
عنوان

لاغری

112 بازدید | 30 پست

کیا تونستن وزن زیادی کم کنن ؟

چطوری وزن کم کردین ؟

خواهش می‌کنم کمکم کنید

من به شدت زن چاقی دارم آبم میخورم چاق میشم

یه سری دارو هم استفاده می‌کنم که باعث اضافه وزن میشه 

اعصابم خورد شده دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا چرا ورزش نمیکنید!  یکی از دوستان من دو هفته س ورزش و شروع کرده  از ۸۳ شده ۸٠ بدون ...

من تحت نظر متخصص تغذیه هستم

گفته فقط پیاده روی فعلاً

تازه قبلاً هم تکواندو کار میکردم کلی ورزش آمادگی جسمانی آنجا می‌دادیم کلی دویدن و ... داشتیم رژیمم می‌گرفتم باورت میشه حتی دو کیلو هم کم نکردم ؟ حتی کم می‌خوردم روزانه کلی پیاده روی داشتم 

الآنم دوباره تازه پیاده روی رو شروع کردم 

داروهات برای چیه ایا مشابهی که باعث چاقی نشن نداره 

ورزش و کم کردن کالری وخوردن غذاهایی که سیرکننده هستن ولی کالری کمی دارن  موثره واینکه طبق تجربه میگم از طب سنتی کمک بگیر برای بعضیا بشدت موثره

ازنظر ما درطب سنتی چاقی بخاطر اختلال درکبد و معده و گوارش میتونه باشه و اگه این ریشه ها برطرف بشه مش ...

چهار سال هم طب سنتی رفتم همه چیزم رعایت کردم ، به جز معده دردم هیچکدوم از مشکلاتم درست نشد منم راستش اعتقادی رو بهش از دست دادم از ناچاری رفته بودم سراغش که ای کاش نمی‌رفتم 

من تحت نظر متخصص تغذیه هستم گفته فقط پیاده روی فعلاً تازه قبلاً هم تکواندو کار میکردم کلی ورزش آما ...

دکتر تغذیه رو درک نکردم

که چرا نمیذاره طرف ورزش کنه

من مثلا

سالها پیش دبیرستانی بودم، ماه اولی که رفتم بدنسازی از ۶۸ شدم ۶۳

فقطم هله هوله نخوردم 

الانم سالهاس میرم

وزنم ثابت

دکتر تغذیه خودت، خودت باش

زیاده روی نکن، ورزش کن

ازمایش چکاب اینا دادی گلم؟ تیرویید؟ 

یا تنبلی تخمدان و...؟ دکتر تغذیه خیلی از اطرافیانم رفتن

ول کردن، باز برگشت

هر دفعه هم پول ویزیت و تغذیه جدید😐🤦🏻‍♀️

داروهات برای چیه ایا مشابهی که باعث چاقی نشن نداره  ورزش و کم کردن کالری وخوردن غذاهایی که سیر ...

داروهام یکی برای استرس و افسردگیه ، یه مشکل مزمنی هم دارم که مدام دارم به خاطرش کورتون استفاده می‌کنم با همین آمپول فقط به سرعت ۲۰ کیلو اضافه کردم 

دکتر تغذیه رو درک نکردم که چرا نمیذاره طرف ورزش کنه من مثلا سالها پیش دبیرستانی بودم، ماه اولی که ...

خب راستش دلیل دکتر منطقه ، میگه تو کلاً همه جان چربیه اگر بری مثلاً بدنسازی و باشگاه چربی ها تبدیل به عضله میشه و همینطور هیکلی باقی میمونی ، از طرفی دارو های که دارم نمیزاره لاغر شم 

تنبلی تخمدان دارم ، کیست pco

داروهام یکی برای استرس و افسردگیه ، یه مشکل مزمنی هم دارم که مدام دارم به خاطرش کورتون استفاده می‌کن ...

ان شاءالله خدا شفای عاجل نصیب بکنه بنظرم برای درمان بیماریهات  طب سنتی رو هم امتحان بکن شاید با داروهای کم ضرر تری بشه درمان یا حتی کنترلشون کرد 

2706