2752
2734
عنوان

جواب سونوی nt ۳/۶

61 بازدید | 13 پست

سلام دوستان 

من دیروز سونوی nt انجام دادم بهم گفت ۳/۶ هستش، هفته ۱۳ بارداری هستم ، تیغه بینی هم ۲/۵ مشاهده شده، دکتر برام آزمایش cell free و اکوی قلب نوشته، ولی گفت نترس خیلیا nt بالا بوده بچشون سالم به دنیا اومده. ۳۱ سالمه، فامیلی هم مورد نداشتیم ،ازدواجمم فامیلی نیس،

کسی بوده وضعیتش مثل من بوده باشه و بچه ش سالم به دنیا اومده باشه؟؟ 

لطفا منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم 

اولین سونو ضربان قلبو چن هفتگی رفتی؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله برادرزاده من ۳.۵ بود ، سل فری و آمینو داد هیچ مشکلی نداشت. الان هفت سالشه ماشاالله خیلی هم باهوشه 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2731

بله خواهرشوهرم 34ساله و دختر عموم 26سالگی باردار بودن دقیقا همین حرف رو زدن و ازمایش دادن خداروشکر بچه ها سالم بدنیااومدن

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

خیلی ها واسشون ریسک زده و سلفری یا امینوسنتز دادن و سالم سالم بوده بچه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
ازدواجشون فامیلی بوده؟؟؟

نه هیچکدوم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
زن داداشتون چند سالشه؟؟

اون موقع ۲۲ یا ۲۳ داشت. اصلا نگران نباش باور کن نود و نه درصد هیچ مشکلی نیست. سل فری یه آزمایش خون ساده است. من خودم به جای غربال گری دادم چون ۳۶ سالمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هزینه ش چقده؟

من آزمایشگاه مانا قبل عید ۴۸۵۰ شد. دویست هم فک کنم هزینه نمونه گیری بود. همین حدود پنج شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40