2733
2739

خواهرم ۲۲ سالشه

یه دوست پسر داره همسن خودشه پنج شیش ماهه باهمن ، رابطه اینا نبوده بینشون ، همین دوست بودنو این مسائل عشقولانه اوایل رابطه ، بعد پسره نه زیاد میومده حضوری همو ببینن ، نه تلفنی زیاد حرف میزده ، فقط چت تلگرام و ویدیوکال اینا، 

میگذره و سر آنلاین بودن پسره و نیومدنش سر قرار بحثشون میشه ، رابطشون شکرآب میشه و پسرم از اون موقع خوبه باهاش ولی خیلی کم پیام میده ، مثلا صبح بخیر شب بخیر فقط ، اونم به زور 

حالا خواهر من یه چشمش اشکه یه چشمش خون که چرا اینطوری داره میکنه ، میگم تمومش کن میگه نه دوسش دارم ، دانشگاهش ترم اخره ول کرده ، همه زندگیشو ول کرده داره گریه میکنه من اینو دوست دارم ، این داره کم پیام میده ، و اگه من دیگه ندم اونم نمیده تموم میشه 

دنبال طلسم ایناست که پسره رو طلسمش کنه، دنبال جادوجنبل دارم میگرده ، هرچیم باهاش خرف میزنم فایده نداره 

نظرتونه زنگ بزنیم پسره رو تهدید کنیم که کلا دیگه پیام نده و قطع ارتباط کنه ، خود پسره که کمش کرده کلا ، خواهر منم الان داره گریه هاشو میکنه ، یه باره یه دل بشه شرش کنده شه!؟ 

اینکه رابطه نداشتن مطمئنم ، ولی اینکه داره اینجوری میکنه خواهرم برام عجیبه ، و حرف هییییچ کسم متوجه نمیشه انگار ، تقریبا اولین دوست پسرشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

با یه مشاور حرف بزن

اگه خواهرت بچه بود میتونستی زنگ بزنی به پسره

اما خواهرت تو سنی نیست که کسی بخواد تو زندگیش اینجوری دخالت کنه

سعی کن یکم به جای نصیحت باهاش صمیمی تر بشی اگه بتونی برنامه های دو یا چند نفره بچینی یکم ذهنش از تمرکز روی پسره خارج بشه

در کد پسرا ادمای قابل اعتمادی نیستن الان دیگه اوم به شوهرشم نمیتونه اعتماد کنه چه برسه به دوست پسرش

اگه همه اش تو مسئول شکست ها و جدایی هاش باشی 

پ کی خودش درس بگیره 

حداقل یه بارشو باید عمق درد رو بکشه 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....