2752
2734
عنوان

تجربه من از کاهش وزن

273 بازدید | 28 پست

اولش اینو بگم که من وزنم زیاد نبود حدودا ۶۵ اینا ولی حس میکردم زیاده و واسه همین کم کردم و الان ۵۰ ام , خب میدونم که بیشترتون از کاهش وزن نامید شدین و فکر میکنین نشدنیه , منم همین فکرو میکردم تا اینکه یه تصمیمی گرفتم , تنقلات و قند مصنوعی( که بیشترین تاثیر رو تو چاقی داشت)رو کلا حذف کردم (درحدی که حتی قهوه فوری هم بدون قند میخریدم) به عنوان میان وعده سیب میخوردم , ورزش آنچنانی نکردم فقط چند وقت یبار میرفتم پیاده روی و یه سری تمرینات دست و پا تو خونه انجام میدادم , فست فود رو حذف نکردم ولی خیلی کمتر از قبل خوردم , وعده هامو نصف نکردم ولی خورشت وعده های غذاییمو بیشتر از برنج کردم , آب زیاد خوردم و موقعی که احساس گرسنگی میکردم قهوه میخوردم , میوه نسبت به قبل زیاد مصرف کردم ( این باعث شد پوستمم صاف تر بشه) و البته مهم ترین چیزی که باعث شد وزنم بیاد پایین این بود که صبر داشتم و سریع قضاوت نمیکردم چون همونطوری که چاق شدنم تدریجی بود لاغر شدنمم باید تدریجی میبود 

خب دیگه اینم تجربه من از کاهش وزن امیدوارم که مفید بوده باشه🫡

من یماه رژیم گرفتم صد گرمم کم نشد ولش کردم

...💔🥺 میشه برام دعا کنی دوباره باردار بشم و سقط نشه؟ دعاکن دوقلو باشن سالم ب دنیا بیان🥺 باهمون جنسیتی که ارزوشو دارم🥲 من حق دارم چیزی رو ک عاشقشم ب دست بیارم خدایا کمکم کن❤️‍🩹❤️‍🩹
2731

منم وزنم اوکیه 

ولی میخواممم لاغر تر شممم

الان چهار روزه با موفقیت دارم رژیممو ادامه میدم و احساس میکنم لاغرتر شدممم

وزن فعلی ۵۷💪ایشالا تا ۱ تیر وزنم میشه ۵۰💸👄💅

من یکی از کارهایی که برا لاغری کردم این بود که با چنگال غذا میخوردم این باعث میشد با غذا هوا میخوردم و زود سیر میشدم

ولی خودم مراعات میکنم و کم میخورم

اصلا اهل تنقلات و میان وعده نیستم دوست ندارم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2706