2752
2734
عنوان

دوست پسرم عین دلقک میمونه😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 80 پست
عمم یزید نیس.... صدّام حسینه    

سکوتی میکنم بالاتراز فریاد😂😂😂😂

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه ادم‌ با یکی باشه که کنارش بهش خوشبگذره 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731

درود،

تجربه ثابت کرده پسری که خوب شمارو میتونه بخندونه رابطه پایدار و محکمی میتونه باهاتون داشته باشه و اینجور پسراهم اهل خیانت و... نیستن

چون پسرای اینجوری واقعا دنیا و خل بازی خودشونو دارن و احساسات خوبی دارن و اونقدر کنارشون حس خوبی پیدا میکنید که رابطه خوبی پیدا میکنید   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

دانلود رل اینشکلی

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

چون دوس پسرت گل می‌کشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بخدا عمه هام داف تر از دافن  بعد تو میگی یزید؟    

حسودیم شد😔😔😔😔

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
درود، تجربه ثابت کرده پسری که خوب شمارو میتونه بخندونه رابطه پایدار و محکمی میتونه باهاتون داشته با ...

متوجه اسمت و امضات نمیشم وقتی بی احترامی و بی ادبی نکنی پاتو از گلیمت دراز نکنی و حدومرز و بشناسی کسی کاری نداره که

2706