2733
2734

دوستان من هنوز درسم تموم نشده و ایشالله ترم مهر لیسانس آموزش ابتدایی میگیرم و بعدش میتونم آزمون بدم ک حالا قبول شم یا نشم 

از طرفی ب همه شغل ها فک کردم و خیلیاشم تا حدودی امتحان کردم دیدم نه ... واقعا همین معلمی برا ی خانوم بهتره چون تو شغل های دیگ ک مرد ها هستن اصلا امنیت و آرامش نداری 

از پارسال مامانم گیر داد برو ی مدرسه یا مهد اونجا مربی باش گفتم اخه من اصلا مدرک ندارم لیسانس ندارم گفت مدرک ک نمیخاد همینطوری برو 

منم رفتم ی مهد و در کمال تعجب قبول کرد که بیام 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

اوایل ب من قول داد ک مربی باشم اما کم کم متوجه شدم ای دل غافل !!! این بیشتر پرستار بچه میخواد تا مربی

غذاشون من میدادم دستشون من میشستم ... واقعا در شانم نبود حالا شهر ما هم کوچیکه

از اونجا اومدم بیرون

بعد ی مدت دوباره گیر داد بریم ی جا پیدا کن برا کار . رفتیم هیچکی قبول نکرد فقط گفتن اگ میخای برا کارآموزی بیا بی حقوق سه ماه

دوباره الان میگ بریم مدرسه ها بگردیم

میگم مادر من آخه الان من مدرک ندارم جدا ار اون من تازه دارم یاد میگیرم مسائل آموزشی تو دانشگاه

بزار یاد بگیرم بعد ..

اونم هی میگه مگه مردم چی بلدن و داد و بیداد نیکنه

میدونم دلسوزمه

ولی واقعا الان خودمو در اون حد نمیبینم ک بتونم

و میگم واقعا بچه هام گناه دارن.

چ کنم ینی

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چه اشکالی داره کار در منزل انجام بدی و انلاین شاپ راه بندازی؟ 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731
معلم خصوصی نمیتونی بشی؟ به بچه های ابتدایی به نظر من تمرکزت رو بزار ازمون قبول بشی نه اینکه ه ...

خودمم نظرم اینه ک تمرکز بزارم رو آزمون 

ولی تو شرایط آزمون درج شده اولویت با اونایی هست ک سررکارن

آره بابا مدارس غیرانتفاعی و مهد کودک ها بدون مدرک هم قبول میکنن

ینی میگید برم سر کار ؟

اوایل ب من قول داد ک مربی باشم اما کم کم متوجه شدم ای دل غافل !!! این بیشتر پرستار بچه میخواد تا مرب ...

برو دستای مادرتوببوس که میخواد مستقل باشی و منت هیچکی رو نکشی،مادر من معلم بود ولی همیشه بهم فقط میگفت درستو بخون جایی سرکار نرو ،الان همه دوستام مستقل هستن و من دستم جلو شوهرم درازه،کسی که باعث بشه مستقل بشی رو نور چشمت بزار

بچه هات ؟؟؟؟؟؟؟؟ چند تا بچه دارید ؟  این وسط نقش و نظر همسرتون چیه ؟

گفتم بچه هام گناه دارن 

یعنی بچه های مردم گناه وارن ک من چیزی بلد نیستم اما باید برم اونجا 

اوایل ب من قول داد ک مربی باشم اما کم کم متوجه شدم ای دل غافل !!! این بیشتر پرستار بچه میخواد تا مرب ...

بنظرم کاراموزی خوبه،  چون آزمون استخدامی هم سابقه تدریس براشون مهمه. و اغلب شغل ها اولش باید آدم بره کاراموزی یا با حقوق کم کار کنه. و اینکه کنار معلمی یه مهارت یا هنر دیگه هم یادبگیرید، هم حقوقش زیاد نیست هم تعطیلی زیاد دارید و ممکنه اعصابتون خورد بشه از بیکاری. مثلا زبان .

خب چه اشکالی داره کار در منزل انجام بدی و انلاین شاپ راه بندازی؟ 

فکر بدی نیست 

سرمایه میخاد ... و قبول کنید ک ممکنه هیچکس هیچی ازتون نخره و رو دستتون باد کنه 

چق پول بلاکر و تبلیغات بدی 

پدرت در میاد

فکر بدی نیست  سرمایه میخاد ... و قبول کنید ک ممکنه هیچکس هیچی ازتون نخره و رو دستتون باد کنه&n ...

نه همون کاراموزی بهتره اگه ازمون سابقه کار میخواد

هدفتو بزار رو زشته و تخصصی که میخوای یه عمر باهاش باشی

انلاین شاپ چبه

2706