2752
2734
عنوان

فردا میخوام برم آنومالی از تعیین جنسیت میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 54 پست
برای دل شکسته مامانم دعا کن

توکل کن به خدا ان شاالله سالم و صالح باشه 

تاپیک دوران بارداری منو بخون برای زیبایی و باهوشی و خوش اخلاقی و خوش روزی و......

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا از دهنت بشنوه والا عکیش هم همه چیز ش به پسر میخوره  از ویژگی خایی که تو اینستا هست میبینم

توكل بخدا كن زياد استرس نده به خودت خواهراى ديگه ات بچه دارن؟؟ماهم چن تا خواهريم بچه هامونن اكثرا دخترن دركت ميكنم 

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2731
توكل بخدا كن زياد استرس نده به خودت خواهراى ديگه ات بچه دارن؟؟ماهم چن تا خواهريم بچه هامونن اكثرا دخ ...

آره واسه اون دختر 

من کاری با اونها ندارم بیشتر میخوام دشمنامون زبونشون بسته بشه!!!!انقدر زر ببخشید نزنند همه چیز اینجا نمیتونم  بگم 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا ما عاشق دختر بودیم خدا بهمون یک پسر ناز داد. به قول دوستمون قفلی بزنی برعکس میشه. انشالله سالم ...

ب ای چی عاشق دختر هستی؟؟

فقط داداش داری؟؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706