2752
2734
عنوان

دیشب داداشم خواس بکشه منو😂

232 بازدید | 18 پست

ساعت 9بم گف برام اب بیار حال ندارم .گفتم منم حال ندارم خودت بیار بخور ب من چ .خدایی خودمم تشنم بود حال نداشتیم بلند شیم .بعد تشنه گرف خوابید .من تا 2شب عذاب وجدان گرفتم یهو ک نکنه بخوابیم من بمیرم یا اون.بعد حلالم نکنه عذاب وجدان بگیرم تا اخر عمر رفتم اب اوردم ساعت دو بیدارش کردم.گیج میزد براش اب بردم .فوش کشم کرده بود ک چرا بیدارم کردی من ک فرار کردم.کلا بعد همینطوری خواب الود اب و خورد و خوابید.خوب بود حداقل عذاب وجدانم رفع شد😂

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

😂😂😂😂

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731

کارخوبی کردی🤩😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

حالا عذاب وجدان بگیر چون از خواب بیدارش کردی😐😂

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

یعنی اینقدر تنبلی تاحالا ندیده بودم 😅😅😂😂😂

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
یعنی اینقدر تنبلی تاحالا ندیده بودم 😅😅😂😂😂

من یا اون😂

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
منم دقیقا افکارم مثه تو مسمومه😭😂

تو هم عذاب وجدان میگیری ک نکنه چیزیش شه تا اخر عمر عذاب وجدان بگیری😂

تو هم عذاب وجدان میگیری ک نکنه چیزیش شه تا اخر عمر عذاب وجدان بگیری😂

دقییییقا مریضم بخدا ب کسی حرفی میزنم میگم حالا چیزیش نشه بعد همه سرکوفتم بزنن ک یادته چجور باش حرف زدی    

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
حالا عذاب وجدان بگیر چون از خواب بیدارش کردی😐😂

ن خوابید زود😂

2706